HABER AKIŞI

Eskişehir’de ilk oldu

 Tarih: 14-03-2018 04:00:00

Fazla kiloları,  böbrekteki taşlarının büyüklüğü ve akciğer sorunları  nedeniyle bir çok kez farklı doktorlara gözüken ve ameliyatın riski sebebiyle ağrılarından kurtulamayan  Ayşe D. Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi’nde, Op. Dr. Mehmet Hamarat’ın gerçekleştirdiği başarılı operasyonla tedavi edildi. 49 yaşında ve yaklaşık 150 kg olan  Ayşe D.’ye uygulanan kapalı böbrek taşı ameliyatı yapıldı. Op. Dr. Mehmet ameliyatı yapılan ve Dr. Hamarat tarafından Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi’nde yapılan sırt üstü yatarak uygulanan kapalı böbrek taşı ameliyatı başarı ile sonuçlandı ve en büyüğü yaklaşık 1 cm olan 30 parça taş çıkarılarak hastaya verildi. Şifa ile taburcu edilen hasta Ayşe D. “Gittiğim birçok hastanede ameliyat edilemediğim  için sadece ağrı kesiciler veriliyordu, Dr. M.Hamarat’a  ameliyatımı yaptığı ve sağlığıma kavuşturduğu  için minnettarım” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SAĞLIK HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı