HABER AKIŞI

ESES'E YARADI

 Tarih: 01-01-2018 04:00:00
Bu sezona umutsuz başlayan ancak takımın iskelet kadrosunun korunması ve takıma geri dönen kiralıklar ve sözleşmeleri devam eden oyuncularla birlikte 2018’e büyük umutlarla girmeye hazırlanan Eskişehirspor’da özellikle teknik kadro liglerin bir hafta ileriye alınmasından dolayı mutlu görünüyorlar. 
Teknik direktör Yücel İldiz ile takımın birlikte kamp yapma olanağı bulamadığı süreçte Antalya’da 2 Ocak’ta başlayacak olan kamp süresini rahat bir şekilde geçirebilmek için kamp programını belirlediği öğrenildi. 
Daha önce 13 Ocak’ta başlayacağı ifade edilen liglerin TFF tarafından bir hafta sonraya ertelenmesi takımların sezonun ikinci yarısına daha iyi hazırlanmalarına olanak sağlayacak. Kamp kadrosunda hatırlanacağı üzere Eskişehirspor’dan 29 oyuncu yer alıyordu. Bu kampta teknik direktör Yücel İldiz’in rahatlıkla tüm oyuncuları gözlem altına alması ve sezonun ikinci yarısına bomba bir ekiple dönmeyi arzu ettiği bildirildi. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FIRSATÇILARI VALİ UYARDI FIRSATÇILARI VALİ UYARDI Vali Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmet..
Hedefe birlikte gideceğiz Hedefe birlikte gideceğiz Sivil Toplum Kuruluşları Eskişehir Buluşması AK Parti Genel Başkanvekili Prof. D..
Eskişehir animasyon merkezi Eskişehir animasyon merkezi Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, ön..
Akrabalar Köyü Akrabalar Köyü Eskişehir'in Soğulcak Köyü'nde yaşayan yaklaşık 100 kişi, aynı soy ismi taşıyor...
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı