HABER AKIŞI

Es Es yarın yolcu

 Tarih: 20-10-2018 04:00:00

Eskişehirspor da Altınordu hazırlıkları tüm olumsuzluklara rağmen tesislerde devam ediyor. Siyah kırmızılı oyuncular dün tesislerde yaptıkları çalışma ile Altınordu maçının hazırlıkların sürdürdü.

Vali Hanefi Demirkol tesislerimizde gerçekleşen antrenman yaklaşık 70 dakika sürdü. Antrenman, ısınma hareketleriyle başladı. Pas çalışması ile devam eden antrenman taktiksel oyunlar ile son buldu. Sakatlıkları bulunan Sezgin Coşkun, Bedirhan Altunbaş, Erdal Akdari, Utku Kızılkaya ve Kıvanç Karataş sağlık ekibi eşliğinde çalıştı.

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı