istanbul escort
HABER AKIŞI

Es Es yarın yolcu

 Tarih: 20-10-2018 04:00:00

Eskişehirspor da Altınordu hazırlıkları tüm olumsuzluklara rağmen tesislerde devam ediyor. Siyah kırmızılı oyuncular dün tesislerde yaptıkları çalışma ile Altınordu maçının hazırlıkların sürdürdü.

Vali Hanefi Demirkol tesislerimizde gerçekleşen antrenman yaklaşık 70 dakika sürdü. Antrenman, ısınma hareketleriyle başladı. Pas çalışması ile devam eden antrenman taktiksel oyunlar ile son buldu. Sakatlıkları bulunan Sezgin Coşkun, Bedirhan Altunbaş, Erdal Akdari, Utku Kızılkaya ve Kıvanç Karataş sağlık ekibi eşliğinde çalıştı.

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı