istanbul escort
HABER AKIŞI

Es Es, Varşova’da

 Tarih: 04-07-2019 12:47:10
Bu sezon transfer tahtasının açılamaması ve lige -6 puan ile başlayacak olan Eskişehirspor bugün Polonya’ya uçuyor. 07.40 uçağıyla Varşova’ya varan Es Es’ler 10 gün kamp yapacak.

Eskişehirspor da yeni sezona umutlu girmek için büyük bir uğraş veren siyah kırmızılı camia şimdi Polonya’da gerçekleşecek olan 10 günlük kampı en iyi şekilde değerlendirip lige hazır halde girmek tek hedef.

Siyah kırmızılı ekibin ilk etap kampı bugün Varşova’da start alacak. Şimşekler dün gece geç saatlerde İstanbul’a yola çıktıktan sonra bu sabah uçakla Polonya’ya uçtu. Varşova’da 10 gün kalacak kırmızı şimşekler ilk etabı tamamlayıp 14 Temmuz tarihinde Eskişehir’e dönecekler.

Üç günlük izinlerin ardından 17 Temmuz’da Afyon’da ikinci etap kamp dönemi başlayacak. 12 gün sürecek olan Afyon kampında Şimşekler en az 5 takım ile özel maç yapmayı planlıyor. Hazırlık maçlarının programları netleşmezken Eskişehirspor kamp dönüşünde Ağustos ayının ilk haftasında İtalya takımı Geneo ile taraftarlarının önünde özel maç yaparak sezonu açmış olacak.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Vatandaş  ‘hayır’ dedi Vatandaş ‘hayır’ dedi Odunpazarı Belediyesi, Hamamyolu Caddesi üzerinde kendi işlettiği kafelerdeki ça..
Cezalar havadan indi Cezalar havadan indi Emniyet Müdürlüğü tarafından Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın Projesi kapsamında ..
KADIN ÜRETİCİLERE  DESTEK TEPEBAŞI’NDA KADIN ÜRETİCİLERE DESTEK TEPEBAŞI’NDA Tepebaşı Belediyesi’nin yerel üretime ve kadınlara verilen destekler kapsamında ..
HEPİMİZİN YAVRULARI HEPİMİZİN YAVRULARI AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Eskişehir’de bulunan ..
  SİYASET HABERLERİ
KAYYUM ATANDI KAYYUM ATANDI Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir il yönetimine 45 gün içinde olağanüstü k..
HABER ARŞİVİ
Yukarı