HABER AKIŞI

Es Es’te durmak yok

 Tarih: 20-05-2020 10:00:00  -   Güncelleme: 20-05-2020 13:41:00
Eskişehirspor, Korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından liglere verilen devam kararının ardından hazırlıklarına yapılan idmanlarla devam ediyor.

4 günlük sokağa çıkma yasağı sürecinde tesislerden ayrılmayan ve bu süreçte çalışmalarını Teknik Direktör Mustafa Özer yönetiminde devam eden Es Es’ler ligin tamamlanması için çaba harcıyor.

Vali Hanefi Demirkol Tesislerinde toplanan takım core çalışmalarının ardından aerobik koşu yaparak sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek artık 19 Haziran’da oynanacak olan Erzurumspor karşılaşmasına odaklanıyor.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Yağmur durduramadı Yağmur durduramadı Sokağa çıkma kısıtlamasının 0-14 yaş gurubu için kalkmasıyla birlikte dışarı çık..
TOPLANTILAR İNTERNETTEN TOPLANTILAR İNTERNETTEN Büyükşehir Belediyesi, bu süreçte üst düzey toplantıları da internet ortamına ta..
Yağmur sevinç yarattı Yağmur sevinç yarattı Türkiye'nin önemli tarım merkezlerinden olan Eskişehir'de uzun süredir yağmura h..
Gün Sazak unutulmadı Gün Sazak unutulmadı Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık, 1980'de evinin önünde çapraz ateşe tutula..
HABER ARŞİVİ
Yukarı