istanbul escort
HABER AKIŞI

Es Es’i özlenen yere taşıyacağız

 Tarih: 07-02-2019 11:01:31
Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü Hasan Hüseyin Köksal, yaptığı açıklamalarında kulübün geleceği ile ilgili bilgiler verdi. Köksal, “Eskişehirspor’u yeniden özlene yere taşıyacağız” dedi.

Harıl harıl çalışıyoruz

Eskişehirspor da yaşanan gelişmelerle ilgili olarak bir basın toplantısı düzenleyen yöneticilerden Hasan Hüseyin Köksal, yaşanan gelişmeleri kamuoyuna aktardı.

Köksal, Başkan Kaan Ay ve yönetim kurulunun yeni kaynak bulma çalışmalarının sürdüğünü İstanbul ve Ankara’da sürekli temaslarda olduklarını ifade ederek destek olanlara teşekkür ettiklerini söyledi.

Sağlam mali politikalar

Camianın bir bütünlük içinde olduğunu kenetlendiğini ifade eden Köksal, “Eskişehirspor'u iyi günler bekliyor. Son 10 yılda kötü günler geçiren bir Eskişehirspor var. Yeni bir yönetim olarak gövdemizi koyduk. Eskişehirspor'u yeniden özlenen yere taşıyacağız. Sezon sonuna kadar süreci sıkıntısız atlatacağımızı düşünüyoruz. Eskişehirspor'a olan güven sorununu atlatıp kentin yeniden kenetlenmesi için çalışacağız. Eski hatalardan arınmış, mali politikaları daha sağlam zemine oturmuş projeler üzerine çalışıyoruz" diye konuştu.

Personel Yeni Stada

Köksal, kulüp tesislerindeki bütün personeli yeni stada taşıyacakları bilgisini de paylaştı.

Gelecek sezon başında stadı devralıp kurumsallaşacaklarını aktaran Köksal, "Kulüp sportif anlamda hocamız Fuat Çapa'ya emanet. Bütün personeli yeni stada taşıdıktan sonra tesislerde sadece sportif faaliyetler yürütülecek" dedi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Eskişehir’de gün boyu bir dizi etkinliğe katıldı. K..
Fuhuşta dev baskın Fuhuşta dev baskın Eskişehir Emniyet Müdürlüğünce 5 ilde eş zamanlı gerçekleşen 'Bal Tuzağı 4' adlı..
Ataç’ın gurur projesi Ataç’ın gurur projesi Tepebaşı Belediyesi'nin özel gereksinimli bireyleri toplumla bütünleştirmek amac..
Adaya tam destek Adaya tam destek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büy..
HABER ARŞİVİ
Yukarı