HABER AKIŞI

Erdoğan’dan teşekkür

 Tarih: 12-03-2018 04:00:00

İnönü Belediye Meclis Üyesi ve kadın girişimci Sakine Parlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan Güçlü Girişimci Kadın olarak teşekkür belgesi aldı.

İnönü Belediyesi tarafından 2015 yılında hazırlanarak BEBKA’ya (Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı) sunulan ve kabul edilen “İnönülü Kadınlar Doğal ve Yöresel Gıdalar Pazarlama Telaşında” projesi ile girişimcilik hayatına atılan İnönü Belediye Meclis Üyesi Sakine Parlar, birbirinden güzel yöresel yemekler yaparak başladığı girişimcilik hayatında; 2015 yılında Citibank İstanbul Micro girişimci yarışmasında Rol Model dalında ülke üçüncülüğü, 2016 yılında ise TOBB Eskişehir tarafından Kadının Gücü kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.  Parlar, son olarak ise 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleştirilen törende kadın girişimcilik başarısından dolayı ülke genelindeki tüm girişimci kadınlar arasından Örnek Girişimci kadın olarak seçilerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan teşekkür belgesi aldı. Sakine Parlar, tören sonrası ülke genelinde örnek girişimci kadın olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan teşekkür belgesi almaktan son derece memnun olduğunu belirterek, “2015’de başlattığı proje ile bugünlere gelmemizi sağlayan, bizlerin üzerinde çok büyük emeği olan İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’a ve beni destekleyen tüm İnönü halkına teşekkür ediyorum” dedi. HM

  GÜNDEM HABERLERİ
Okullara sıkı takip Okullara sıkı takip Yeni eğitim-öğretim döneminin başlamasıyla birlikte 247 okul ve çevresinde 758 G..
Öğretmenler başardı Öğretmenler başardı Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinin, çeşitli inşaat çalı..
PUAN DURUMU
HABER ARŞİVİ
Yukarı