HABER AKIŞI

Engiz Kepez’e gitti

 Tarih: 20-10-2019 04:00:00

TÜMSİAD Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz ve Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Cambolat ile birlikte İnhisar Belediye Başkanı Mehmet Kepez'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İnhisar Belediye Başkanı Mehmet Kepez, TÜMSİAD Başkanı Engiz'e ve heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Kepez,” İnhisar Türkiye’de Nar meyvesinin en iyi yetiştiği yerdir. Ve seracılık buranın geçim kaynağı işadamlarımızı yatırım yapmaya davet ediyoruz” dedi. TÜMSİAD Şube Başkanı Engiz, ziyarette, çiftçiler için sanayi ve tarımsal kalkınma alanında birlikte yapılabilecek proje konuları da değerlendirildi. Engiz, özellikle Tarımsal kalkınma alanında TÜMSİAD olarak her zaman desteğe hazır oldukları mesajını verdi.

  GÜNDEM HABERLERİ
HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, TÜVASAŞ, TÜLOMSAŞ ve TÜDEMSAŞ'ı..
Esnaf turist bekliyor Esnaf turist bekliyor Eskişehir’in önemli turizm merkezlerinden biri olan tarihi Odunpazarı Bölgesi es..
Tepebaşı normale hazır Tepebaşı normale hazır Tepebaşı Belediyesi’ne bağlı kreşlerde ve çocuk merkezlerinde görev yapan person..
HABER ARŞİVİ
Yukarı