istanbul escort
HABER AKIŞI

Emlakçılardan TÜMSİAD ziyareti

 Tarih: 19-10-2018 04:00:00
TÜMSİAD Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz, yeni kurulan Eskişehir Emlakçıları Dayanışma Derneği Başkanı Erkan Büyükarslan'ı TÜMSİAD da ağırladı.

Ziyaret sırasında konuşan TÜMSİAD Şube Başkanı Ali Engiz emlak piyasasındaki  dayanışmaya çok güzel bir örnek oluşturan bu dernekleşme hareketinin müşteriye hızlı laşma ve yardımcı olma, bunun ötesinde mesleki dayanışmayı arttıracak bir adım olarak gördüklerini söyledi. Başkan Engiz dernek başkanı Erkan Büyükarslan ve ekibini bu sebeple tebrik ettiklerini söyledi.

Dernek Başkanı Erkan Büyükarslan ise yaptığı kısa açıklamada "Kurduğumuz WhatsApp grubuyla önceleri birbirimize yazışıyorduk ama kimse kimseyi tanımıyordu. Birbirimizi tanımaya karar verdik, cafe ve benzeri yerlerde buluşmaya başladık. Sayımız giderek artıyordu ve üyelerden sabit bir yer olması fikri de yükseliyordu. Böylece dernek fikri ortaya çıkmış oldu. Ancak burada her profilden üyeler bulunuyor. Tanıştık ve portföylerimizi birbirimize açtık. Böylece daha geniş bir kitleye hitap eder hale geldik. Kapıdan gireni boş çevirmez olduk ve piyasanın bu kötü durumuna rağmen işlerimiz daha da iyi oldu” değerlendirmesinde bulundu. 

  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı