HABER AKIŞI

Emlakçılardan TÜMSİAD ziyareti

 Tarih: 19-10-2018 04:00:00
TÜMSİAD Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz, yeni kurulan Eskişehir Emlakçıları Dayanışma Derneği Başkanı Erkan Büyükarslan'ı TÜMSİAD da ağırladı.

Ziyaret sırasında konuşan TÜMSİAD Şube Başkanı Ali Engiz emlak piyasasındaki  dayanışmaya çok güzel bir örnek oluşturan bu dernekleşme hareketinin müşteriye hızlı laşma ve yardımcı olma, bunun ötesinde mesleki dayanışmayı arttıracak bir adım olarak gördüklerini söyledi. Başkan Engiz dernek başkanı Erkan Büyükarslan ve ekibini bu sebeple tebrik ettiklerini söyledi.

Dernek Başkanı Erkan Büyükarslan ise yaptığı kısa açıklamada "Kurduğumuz WhatsApp grubuyla önceleri birbirimize yazışıyorduk ama kimse kimseyi tanımıyordu. Birbirimizi tanımaya karar verdik, cafe ve benzeri yerlerde buluşmaya başladık. Sayımız giderek artıyordu ve üyelerden sabit bir yer olması fikri de yükseliyordu. Böylece dernek fikri ortaya çıkmış oldu. Ancak burada her profilden üyeler bulunuyor. Tanıştık ve portföylerimizi birbirimize açtık. Böylece daha geniş bir kitleye hitap eder hale geldik. Kapıdan gireni boş çevirmez olduk ve piyasanın bu kötü durumuna rağmen işlerimiz daha da iyi oldu” değerlendirmesinde bulundu. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı