istanbul escort
HABER AKIŞI

Emekliler yalnız değil

 Tarih: 14-03-2019 04:00:00

Buluşmada Başkan Ataç, Şube Başkanı Duru ve dernek üyeleri ile birlikte sohbet etti. Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Duru, “Ziyaretiniz için teşekkürlerimi sunuyorum. Temsil etmiş olduğum kitle adına da sizi kutluyorum. Bize değer verdiğiniz, derneğimizi hiçbir zaman bırakmadığınız, her sorunumuza eğildiğiniz için kutluyorum. Derneğimizin genel başkanlığı ve 110 şubemiz tarafından hazırlanan, başkanlardan taleplerimizin yer aldığı dosyayı da size takdim etmek istiyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi. Başkan Ataç ise konuşmasında, “Ben burayı her zaman kendi çatım gibi görerek rahatlıkla geliyorum. Bize takdim ettiğiniz bu dosyalar da bize zaman zaman yol göstermiştir, teşekkür ediyorum. Yakın geçmişte derneğinizin genel başkanı ile de tanışmış, ziyaret etmiş olmaktan çok memnunum, yürekli ve düzgün bir insan. Siz emekli vatandaşlarımızı Tepebaşı Belediyesi olarak çok seviyoruz, değer veriyoruz” sözlerini kullandı. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Nevruz Ateşi  Eskişehir’de Nevruz Ateşi Eskişehir’de Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından başlatılan gi..
RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ Anadolu Üniversitesi (AÜ) ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) arasında ..
Yavrularımızı koruyacağız Yavrularımızı koruyacağız Eskişehir'de, alkol ve uyuşturucu bağımlıları ile yakınlarına ücretsiz psiko-sos..
AYNI RUH AYNI SEVDA AYNI RUH AYNI SEVDA Şehit aileleri ve gaziler, Eskişehir Valiliği tarafından 18 Mart Şehitleri Anma ..
  SİYASET HABERLERİ
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Tepebaşı’nı ve Eskişeh..
Siyaset değil hizmet Siyaset değil hizmet Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Kavacık ve Avlamış Mahallelerinde çok ..
KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ Burhan Sakallı Seyitgazi Kırka’ya giderek vatandaşlarla buluştu.
HABER ARŞİVİ
Yukarı