istanbul escort
HABER AKIŞI

Emekliler yalnız değil

 Tarih: 14-03-2019 04:00:00

Buluşmada Başkan Ataç, Şube Başkanı Duru ve dernek üyeleri ile birlikte sohbet etti. Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Duru, “Ziyaretiniz için teşekkürlerimi sunuyorum. Temsil etmiş olduğum kitle adına da sizi kutluyorum. Bize değer verdiğiniz, derneğimizi hiçbir zaman bırakmadığınız, her sorunumuza eğildiğiniz için kutluyorum. Derneğimizin genel başkanlığı ve 110 şubemiz tarafından hazırlanan, başkanlardan taleplerimizin yer aldığı dosyayı da size takdim etmek istiyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi. Başkan Ataç ise konuşmasında, “Ben burayı her zaman kendi çatım gibi görerek rahatlıkla geliyorum. Bize takdim ettiğiniz bu dosyalar da bize zaman zaman yol göstermiştir, teşekkür ediyorum. Yakın geçmişte derneğinizin genel başkanı ile de tanışmış, ziyaret etmiş olmaktan çok memnunum, yürekli ve düzgün bir insan. Siz emekli vatandaşlarımızı Tepebaşı Belediyesi olarak çok seviyoruz, değer veriyoruz” sözlerini kullandı. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Sanayide dev temel Sanayide dev temel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ilk etap ..
İnsan odaklı projeler İnsan odaklı projeler Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Mill..
Öğrenciler İçin fidan Öğrenciler İçin fidan İnönü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Orman Bölge Müdürlüğünün katkılarıy..
Kapılar sürekli açık Kapılar sürekli açık Valilik tarafından düzenlenen "Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı" Vali Özd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı