istanbul escort
HABER AKIŞI

Emek’e diş polikliniği

 Tarih: 05-11-2018 04:00:00

Ağız Diş Sağlığı Hastanesi Emek Mahallesine 5 ünitlik Semt Polikliniği açtı. Yoğun çalışmalarda Emek Mahallesi Ziya Göklap Caddesi Sağlıklı Yaşam Merkezi içerisinde Diş Polikliniği açıldı. Poliklinikte diş muyanesi, diş çekimi, dolgu, hareketli ve sabit protez, kanal tedavisi ve diş taşı temizliği de yapılabilecek. Bu arada semt polikliniğinin açılması sürecinde fedakârca çalışan personele Ağız Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Dt. Soner Yılmaz ve Başhekim Yardımcısı Abdullah Özcan tarafından teşekkür belgesi verildi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı