HABER AKIŞI

Elektriksiz kalacaksınız!

 Tarih: 25-02-2018 04:05:00

Kentte sürekli olarak tepkilere neden olan elektrik kesintilerine bir yenisi daha ekleniyor. Batıkent, Esentepe, Sütlüce ve Yeşiltepe’de 6 gün boyunca kademeli olarak kesintiler yapılacağı açıklandı. Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş (OEDAŞ) resmi web adresinde Eskişehir’in merkezinde bulunan 4 mahallede elektrik kesintisi yapılacağı duyuruldu. Geçtiğimiz haftalarda mahallelerde yaşanan uzun süreli elektrik kesintileri vatandaşlar tarafından büyük tepki ile karşılanmış OEDAŞ yetkilileri göreve davet edilmişti.  17-18 Şubat tarihlerinde 8 saat boyunca yaşanan kesintiler nedeniyle bölge halkı mağdur olmuştu. Esentepe ve Sütlüce Mahallesi’nde de muhtelif yerlerde trafo çalışmaları nedeniyle ikametlere elektrik verilememişti.

ÇALIŞMA YAPILIYOR

Yeniden süren çalışmalar nedeniyle Batıkent, Esentepe, Sütlüce ve Yeşiltepe’de mahallelerinde 6 gün boyunca kademeli olarak elektrik kesintilerinin yapılacağı OEDAŞ resmi web adresinden duyuruldu. Yapılan yazılı açıklamalarda, “İl İşletme Müdürlüğümüz Yatırım Programı kapsamında Eskişehir İli 3. Grup AG + OG + AYD Elektrik Tesis Yapım İşi kapsamında Tepebaşı İlçesi Batıkent Mahallesi muhtelif sokaklarında Yeni Trafo Tesisi devreye alınması ve abone aktarım işlemleri için 26, 27, 28 Şubat/2018 (Pazartesi, Salı, Çarşamba) 01, 02, 03, 04 Mart/2018 (Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar) günleri 09:00 – 17:00 saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde kademeli olarak elektrik kesintisi yapılacaktır. Söz konusu bölgedeki abonelerimize ilanen duyurulur” ifadelerine yer verildi. 

Batıkent Mahallesi’nde kesinti yapılacak yerler:

Gerekli Sokak, Leventoğlu Sokak, İkizler Sokak, Armutlu Sokak, Ermeydanı Sokak, Doğankent Sokak, Mızraklı Sokak.

ÜÇ MAHALLEDE DAHA KESİNTİ

Yine OEDAŞ tarafından Yeşiltepe, Sütlüce ve Esentepe mahallelerinde yapılacak kesintilerle ilgili açıklama yapıldı. Açıklama şöyle: “ İl İşletme Müdürlüğümüz Yatırım Programı kapsamında Eskişehir İli 2017/E.01 AG + OG + ENH Elektrik Tesis Yapım İşi kapsamında Tepebaşı İlçesi Yeşiltepe, Sütlüce ve Esentepe Mahalleleri muhtelif sokaklarında yeni tesis edilen Pazarlı, Bilici, Demirkapı 1, Sırma, Demirkapı 2, Ziya Gökalp, Sakinler, Hacı Kadir, Şamlı ve Okan Trafolarında AG Abone aktarım işlemleri için 26-27-28 / Şubat / 2018 ve 1-2-3 / Mart / 2018 ( Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe – Cuma - Cumartesi ) günleri 08:30 – 17:00 saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde kademeli olarak elektrik kesintisi yapılacaktır” 

Tepebaşı’nda kesinti yapılacak yerler:

Tepebaşı İlçesi Yeşiltepe, Sütlüce ve Esentepe Mahalleleri Sırma Sokak, Kozahan Sokak, Tozman Sokak, Yıldıran Sokak, Evrensel Sokak, Girgin Sokak, Alçay Sokak, Yüce Sokak, Erdem Sokak, Karabekir Sokak, Günnur Sokak, Mertler Sokak, Demirkapı Sokak, Gökdere Sokak, Bilginhan Sokak, Gençer Sokak, Eğitimciler Caddesi Kısmi, Kök Sokak, Uyum Sokak, Egenur Sokak, Birgül Sokak, İyiler Sokak, Onan Sokak, Haliç Sokak, Kızıltaş Sokak, Biliç Sokak, 2. Tugay Sokak, Sevili Sokak, Sazak Sokak, Nezir Çalışlar Sokak, Kanallı Sokak, Efendi Sokak, Ali Fuat Sokak,  Çıkarcalı Sokak, Güreşli Sokak, Bilgesu Sokak, Egemenlik Sokak, 2. Yayla Sokak, Uluzafer Caddesi kısmi, Mizah Sokak, 3. Yayla Sokak, Köşe Sokak, Oymak Sokak, Atalan Sokak, Okan Sokak, 1. Tugay sokak, Timurhan Sokak, Saruhanlı Sokak, Kızıltaş Sokak, Şamlı Sokak, Akçağ Sokak, Eğitimciler Caddesi kısmi, Şerif Çavuş Sokak, Çifteler Sokak, Çelebi Mehmet Sokak, Sakinler Sokak, Söğütönü Sokak, Oruçhan Sokak, Kurtpınar Sokak, Diksu Sokak, Emirganlılar Sokak, Marmaralı Sokak, İstiklal Caddesi kısmi, Ruşen Sokak, Cemile Sokak, İnceelli Sokak, Demirkapı Sokak, Meral Sokak, Kurum Sokak, Gökdere Sokak ve civarı Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü”

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
MHP’den esnafa söz MHP’den esnafa söz MHP Milletvekili Adayları Ahmet Nurullah Sazak, Kadir Bıyık, Kezban Akkaya, İl B..
Fabrikada miting yaptı Fabrikada miting yaptı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan,OSB’dek..
İttifak dimdik ayakta İttifak dimdik ayakta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eskişehir Milletvekili ve adayı Harun Karacan, ..
Hepsi ayrı telden Hepsi ayrı telden AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, durmak yok yola devam diyerek ç..
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 34 24 7 3 75 33 75 +42
2 Fenerbahçe 34 21 4 9 78 36 72 +42
3 Medipol Başakşehir 34 22 6 6 62 34 72 +28
4 Beşiktaş 34 21 5 8 69 30 71 +39
5 Trabzonspor 34 15 9 10 63 51 55 +12
6 Göztepe 34 13 11 10 49 50 49 -1
7 Sivasspor 34 14 13 7 45 53 49 -8
8 Kasımpaşa 34 13 14 7 57 58 46 -1
9 Kayserispor 34 12 14 8 44 55 44 -11
10 Yeni Malatyaspor 34 11 13 10 38 45 43 -7
11 Akhisarspor 34 11 14 9 44 53 42 -9
12 Aytemiz Alanyaspor 34 11 16 7 55 59 40 -4
13 Bursaspor 34 11 17 6 43 48 39 -5
14 Antalyaspor 34 10 16 8 40 59 38 -19
15 Atiker Konyaspor 34 9 16 9 38 42 36 -4
16 Osmanlıspor FK 34 8 17 9 49 60 33 -11
17 Gençlerbirliği 34 8 17 9 37 54 33 -17
18 Karabükspor 34 3 28 3 20 86 12 -66
Takım O G M B A Y P AV
1 Çaykur Rizespor 34 20 5 9 68 38 69 +30
2 MKE Ankaragücü 34 18 7 9 55 34 63 +21
3 Boluspor 34 18 10 6 53 30 60 +23
4 Ümraniyespor 34 17 9 8 49 35 59 +14
5 BB Erzurumspor 34 14 9 11 56 44 53 +12
6 Gazişehir Gaziantep FK 34 15 11 8 57 38 53 +19
7 Altınordu 34 15 11 8 55 45 53 +10
8 Balıkesirspor Baltok 34 16 11 7 56 46 52 +10
9 İstanbulspor 34 14 12 8 45 39 50 +6
10 Elazığspor 34 13 12 9 53 44 48 +9
11 Giresunspor 34 13 13 8 50 44 47 +6
12 Adanaspor 34 12 15 7 41 56 43 -15
13 Eskişehirspor 34 12 14 8 63 56 41 +7
14 Adana Demirspor 34 11 15 8 44 47 41 -3
15 Denizlispor 34 10 16 8 43 47 38 -4
16 Samsunspor 34 7 12 15 32 46 36 -14
17 Manisaspor 34 7 24 3 31 80 15 -49
18 Gaziantepspor 34 2 28 4 18 100 1 -82
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 34 23 4 7 63 15 76 +48
2 Menemen Belediyespor 34 22 4 8 68 26 74 +42
3 Afjet Afyonspor 34 21 6 7 62 31 70 +31
4 Sivas Belediyespor 34 19 5 10 57 29 67 +28
5 Keçiörengücü 34 19 8 7 77 41 64 +36
6 Sancaktepe Belediyespor 34 16 7 11 58 32 59 +26
7 İnegölspor 34 17 9 8 53 41 59 +12
8 Sarıyer 34 13 16 5 44 45 44 -1
9 Tokatspor 34 11 13 10 37 45 43 -8
10 Etimesgut Belediyespor 34 11 14 9 44 47 42 -3
11 Kastamonuspor 1966 34 12 18 4 46 49 40 -3
12 Eyüpspor 34 11 17 6 52 62 39 -10
13 Tuzlaspor 34 10 16 8 42 51 38 -9
14 Bodrumspor 34 10 16 8 39 53 38 -14
15 Amed Sportif 34 10 14 10 37 41 37 -4
16 Bucaspor 34 10 15 9 51 60 36 -9
17 Kocaeli Birlikspor 34 4 26 4 30 78 13 -48
18 Mersin İdmanyurdu 34 1 32 1 19 133 17 -114
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 34 23 5 6 60 27 75 +33
2 Bayburt Grup Özel İdare 34 17 6 11 51 33 62 +18
3 Kemerspor 2003 34 15 7 12 62 44 57 +18
4 Bayrampaşa 34 16 9 9 43 34 57 +9
5 Düzcespor 34 14 7 13 41 34 55 +7
6 Ofspor 34 16 11 7 41 27 55 +14
7 Halide Edip Adıvar SK 34 13 9 12 45 33 51 +12
8 Erbaaspor 34 13 12 9 46 41 48 +5
9 Batman Petrolspor 34 12 10 12 43 36 48 +7
10 Yeni Altındağ Bld. 34 11 14 9 42 44 42 -2
11 Çatalcaspor 34 10 13 11 33 37 41 -4
12 Kozan Belediyespor 34 11 17 6 42 52 39 -10
13 Yomraspor 34 9 15 10 23 42 37 -19
14 Erzin Belediyespor 34 10 18 6 35 53 36 -18
15 Bergama Belediyespor 34 8 16 10 35 54 34 -19
16 12 Bingölspor 34 7 14 13 28 42 34 -14
17 Orhangazi Belediyespor 34 6 15 13 34 52 31 -18
18 Çanakkale Dardanel SK 34 5 18 11 35 54 26 -19
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 21:45 İstanbul Başakşehir 1 - 0 Bursaspor
12.08.2017 20:00 Teleset M. Akhisarspor 1 - 0 Demir Grup Sivasspor
12.08.2017 21:50 Aytemiz Alanyaspor 1 - 3 Kasımpaşa
12.08.2017 20:00 Gençlerbirliği 1 - 1 Kardemir Karabükspor
12.08.2017 21:45 Göztepe 2 - 2 Fenerbahçe
13.08.2017 21:45 Beşiktaş 2 - 0 Antalyaspor
13.08.2017 20:00 Evkur Yeni Malatyaspor 3 - 1 Osmanlispor FK
13.08.2017 20:00 Trabzonspor 2 - 1 Atiker Konyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 20:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 21:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 21:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 19:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 19:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 21:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 19:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 21:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 16:30 Kocaeli Birlik Spor 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 16:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 16:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 16:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 16:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 15:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 19:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 16:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 16:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 15:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 16:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 15:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 16:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 16:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 15:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 16:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 16:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 15:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
HABER ARŞİVİ
Yukarı