HABER AKIŞI

El birliğiyle atlatacağız

 Tarih: 11-04-2020 04:00:00

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan,  dünyayı etkisi altına alan koronavirüsü salgınına karşı Eskişehir'de yürütülen çalışmalar hakkında bilgi vererek açıklamalarda bulundu.

Türkiye’nin zorlu bir süreçten geçtiğini vurgulayan Başkan Çalışkan, el birliğiyle bu sıkıntı günlerin geride kalacağını belirtti. Çalışkan, “Eskişehir'de Valilik, kaymakamlıklar, emniyet müdürlükleri, sağlık kuruluşları, milli eğitim müdürlükleri, STK'lar, odalar ve sosyal yardımlaşma vakıfları koordineli olarak çalışmalarına devam ediyor. Milletimiz için gece gündüz demeden salgına karşı tam manada savaş veriliyor. Öte yandan hemşehrilerimizin de alınan tedbirlere uyduğunu görüyoruz. Bu hepimiz için memnuniyet verici. Ayrıca Eskişehir Şehir Hastanesi ve Yunus Emre Hastanesi'nde yatak kapasiteleri yeterli olup hiçbir sıkıntı bulunmamaktadır. Bu süreci en hafif şekilde atlatabilmek için sıkıntılarının giderilmesi noktasında elimizden geleni yapıyoruz. Bu bağlamda aramalarımız sadece 65 yaş üstü ile sınırlı kalmayıp ilimizde ikamet eden bütün üyelerimizi kapsayacak şekilde genişleyecek. Tüm hemşehrilerimizin kendileri ve sevenleri için tedbirlere harfiyen uymaya devam etmesi gerekiyor. İnşallah bu yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınını el birliğiyle en yakın zamanda atlatacağız” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
BEBEĞİ GÖREN HASTANEYE BEBEĞİ GÖREN HASTANEYE Yeni doğan bebekleri için geleneksel Afgan pilavı hazırlayan Afganistan uyruklu ..
TOKİ’DE İLK KURA ÇEKİLDİ TOKİ’DE İLK KURA ÇEKİLDİ TOKİ 100 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında Çifteler ilçesinde yapımı başlayaca..
107 gün sonra 107 gün sonra Camilerin içinde namaz kılmaya verilen aranın sona ermesiyle, Eskişehir’in tarih..
Çocuk dostu muhtar Çocuk dostu muhtar İstiklal Mahallesi Muhtarı Hüseyin Alparslan, bir hayırsever tarafından kendiler..
HABER ARŞİVİ
Yukarı