HABER AKIŞI

EKONOMİYE FUAR DESTEĞİ

 Tarih: 25-02-2020 04:00:00

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından düzenlenen Eskişehir 2. Ev’leniyoruz, Dekorasyon ve Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarları ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

 Eskişehir Valiliği ve Büyükşehir Belediyesinin destekleri beraberinde, Eskişehir Ticaret Odası işbirliği ve KOSGEB’in desteği ile eş zamanlı olarak 20-23 Şubat 2020 tarihlerinde ETO – TÜYAP Fuar Merkezi’nde sektör temsilcilerini bir araya getirdi. Bu yıl Eskişehir’de ikincisi düzenlenen ve Eskişehir, Kütahya, Bilecik ve Afyon’dan gelen ziyaretçiler Eskişehir Ev’leniyoruz, Dekorasyon, Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarına yoğun ilgi gösterdi. Büyük ilgi odağı olan fuarları Eskişehir başta olmak üzere çevre illerden toplam 35.707 kişi ziyaret etti. Zengin içeriği ile birçok sektörü içinde barındıran Fuarlar, bölge ekonomisine olumlu katkılar sağlayarak ticari işbirliklerinin geliştirilmesine olanak sağladı. Eskişehir 2. Ev’leniyoruz, Dekorasyon, Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarı’nın açılış töreninde, hazırlanan özel podyumda, Simirna Organizasyon tarafından gerçekleştirilen gelinlik ve damatlık defilesi hem protokol hem de ziyaretçilerin büyük beğenisine sahne oldu. Fuarın ikinci gününde Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Aataç ve Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt tarafından iki çiftimizin nikahı kıyıldı. Sarar yaptığı damatlık defilesiyle izleyenleri büyüledi. Yine Simirna Organizasyon ve Altınyıldız tarafından düzenlenen gelinlik ve damatlık defilesi görsel bir şölen yaşattı. Son gün Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odası tarafından düzenlenen saç ve makyaj şov yüzlerce kişi tarafından izlendi. Bölge genelinden fuarı ziyaret etmeye gelen, evlilik hazırlıkları süreçleriyle ilgili ihtiyaçlarını fuardan karşılayan binlerce çift ve evini yenileyecekler, stant açan firmaların önemli satışlar gerçekleştirmelerini sağladı. Şehir ve bölge ekonomisine, kendi sektörlerinde hareketlilik getirmeyi hedefleyen fuarlar, 4 gün boyunca önemli ticari bir hacim yarattı. Aynı zamanda tüm markalara, ürün, hizmet ve vizyonlarını on binlerce ziyaretçiye tanıtma fırsatı sundu.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
18 NOKTADA SIKI KONTROL 18 NOKTADA SIKI KONTROL Vali Özdemir Çakacak, Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kenttin giri..
Umreciler sevinçli Umreciler sevinçli Eskişehir’de umreden döndükten sonra karantina altına alınan vatandaşlar, 14 gün..
250 milyonluk müjde 250 milyonluk müjde AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ‘’Şeker Pancarı Üreti..
Sağlıkçıların yanındayız Sağlıkçıların yanındayız İl Sağlık Müdürü Bilge’yi ziyaret eden Başkan Nadir Küpeli, “Sağlık çalışanlarım..
HABER ARŞİVİ
Yukarı