istanbul escort
HABER AKIŞI

Ekonomiye büyük katkı

 Tarih: 05-07-2019 04:00:00

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kazım Taşkent Şeker Fabrikası Müdürü Ekrem Meydanlı’yı ziyaret etti. MÜSİAD Eskişehir Başkanı Hakan Duman, “Şeker Fabrikası üretimini sürekli arttırarak çiftçimize en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Üreticisiyle çalışanlarıyla ülke ekonomisine sağladığı katkılar ile önemli bir görevi yerine getirmektedir.  Şeker Fabrikası Müdürü Meydanlı’nın çalışmalarından memnunuz ve başarılar diliyoruz” dedi. Duman, MÜSİAD Eskişehir olarak yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler vererek, Eskişehir ile ilgili görüş ve fikir alışverişinde bulundu.  Şeker Fabrikası Müdürü Ekrem Meydanlı, Şeker Fabrikası ile ilgili çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Meydanlı, MÜSİAD Eskişehir heyetini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirip bu nazik ziyaretleri için heyete teşekkür etti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Özel çocuklara sahip çıkmalıyız Özel çocuklara sahip çıkmalıyız Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet göster..
Muhtarlarımızın yanındayız Muhtarlarımızın yanındayız CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer 31 Mart yerel seçimlerinin ardından ye..
HABER ARŞİVİ
Yukarı