HABER AKIŞI

Ekonomiye ağırlık verilmeli

 Tarih: 18-04-2017 04:00:00
TÜMSİAD Şube Başkanı Ali Engiz, “16 Nisan Pazar günü anayasa değişikliği için yapılan referandumda milletin kararı istikrar oldu” dedi.

Ali Engiz, güçlü bir Türkiye için gerekli düzenlemenin Anayasadan başlanması gerektiğini vurgulayarak, ‘’Referandumda çıkan evet kararı ile milletimiz geleceğine sahip çıktı ve dış ülkelerin Türkiye’yi karalama politikasına güzel bir yanıt verdi” dedi. İstikrar ve güveni arttıracak ve gerek yurt dışında gerekse yurt içinde ekonomik göstergeler açısından olumlu bir seyre yol açacağını belirten Engiz, “İş dünyası olarak beklenti, yeni anayasa onayını müteakip hükümetimizin bütün gücünü Türkiye’nin ekonomik büyümesine ve mali politikalarına vermesi yönündedir. Bu kapsamda da kısa vadede olumlu havanın içeride ve dışarıda ekonomik göstergelere yansımasını bekliyoruz” dedi. (Özdemir Uçak)

  SİYASET HABERLERİ
İlk resmi ziyaret Seyitgazi’ye İlk resmi ziyaret Seyitgazi’ye Milletvekili Emine Nur Günay ilk resmi ziyaretini sandıktan Türkiye ortalaması ü..
Eskişehir’in sesi olacağız Eskişehir’in sesi olacağız CHP Milletvekili Utku Çakırözer, Meclis’te yemin töreni sonrasında açıklamalarda..
PUAN DURUMU
HABER ARŞİVİ
Yukarı