HABER AKIŞI

Eğitimde tehlike çanları

 Tarih: 20-09-2018 04:00:00

Memleket Sevdalıları Derneği Eskişehir Şube Başkanı İbrahim Savlukbaş, “Eğitimde tehlike çanları çalıyor” dedi. Savlukbaş, “2018-2019 eğitim döneminin ilk ders zili Pazartesi günü çalmıştır. Ancak eğitim sistemimizdeki sorunlar nedeniyle, tehlike çanları,  gelecek kuşaklarımız ve uygarlığımız için daha yüksek sesle çalmaktadır.  Eğitim sistemimizin, bir an evvel, nitelikli kuşaklar ve hepimizin çocukları için, fırsat eşitliği temelinde, parasız, laik, yaratıcı, çağdaş normlara uygun bilimsellikte, kuruluş felsefemize ve  amaçlarına göre düzenlenmesi, kuşkusuz, halkımızın isteğidir. Bu önerilerimiz ışığında; çocuklarımıza, gençlerimize, fedakar öğretmenlerimize ve ağır ekonomik şartlar altında çocukları için çırpınan anne ve babalara, kolaylıklar ve başarılar dileriz” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
İlk ders Nabi Hoca’dan İlk ders Nabi Hoca’dan AK Parti Eskişehir Milletvekili, Millî Eğitim ve Kültür ve Turizm eski Bakanı Na..
Gündoğdu’ya biring Gündoğdu’ya biring Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Gündoğdu’yu baştan sona yenileyec..
Belediyelere isyan etti Belediyelere isyan etti Eskişehir’de aracıyla seyrederken aniden yola fırlayan başıboş ata çarparak kaza..
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı