HABER AKIŞI

EGES’ten Başkan Ataç’a ziyaret

 Tarih: 25-01-2020 04:00:00

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir Görme Engelliler Spor Kulübü yöneticileri ve Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Hasan Sayyıdan ile bir araya geldi. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir Görme Engelliler Spor Kulübü (EGES) Başkanı Ercan Güner ve Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Hasan Sayyıdan ile TRT Engelsiz Spor yapımcısı Cem Çınar’ı makamında ağırladı. Ziyarette Güner, Başkan Ataç’a kulüp faaliyetleri hakkında bilgiler verirken sağladığı desteklerden dolayı da teşekkürlerini iletti. Buluşmada ayrıca yerel yönetimlerin spora yönelik çalışmaları konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Ataç da engelli bireylerin spor yapmasını desteklemeye devam edeceğini belirterek, Güner ve Sayyıdan’a çalışmalarında başarı dileklerini iletti. Buluşma, EGES’in kazandığı şampiyonluk kupası ile birlikte çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

  GÜNDEM HABERLERİ
15 yıl sonra YENİDEN! 15 yıl sonra YENİDEN! Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Kızılinler-Eşenkara Kür Merkezi Projesi ..
  SİYASET HABERLERİ
CHP’de Taşel kazandı CHP’de Taşel kazandı CHP Eskişehir 37. Genel Kurulu’nda 4 aday yarışırken çarşaf liste yapılan seçimd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı