istanbul escort
HABER AKIŞI

EDAŞ’tan dev yatırım

 Tarih: 08-02-2018 04:00:00

Faaliyette bulunduğu bölgede geçen yıl toplam 400 Milyon TL’lik yatırım yapan Osmangazi EDAŞ, Eskişehir’deki yatırımlarını da aralıksız sürdürüyor.

Osmangazi EDAŞ, 2017’de yaptığı toplam 400 Milyon TL’ye yaklaşan bakım, onarım ve yenileme yatırımı ile sorumluluk sahasındaki il ve ilçelerde elektrik dağıtımını geliştirmeye devam etti. Eskişehir’deki yatırımlarını da aralıksız sürdüren Osmangazi EDAŞ, 2017 yılında, Ar-Ge, teknoloji, tüketici memnuniyeti, kalite gibi alanları ve elektrik şebekesi altyapı bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını kapsayan yatırımları ile Eskişehir’deki tüketicilere sunduğu kaliteli ve kesintisiz elektrik hizmetini geliştirmeye devam etti. Yapılan yatırımlarla ilgili açıklamalarda bulunan Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ Direktörü Muzaffer Yalçın; “Vatandaşlarımızın çok daha kaliteli ve kesintisiz hizmet alması için yaptığımız yatırımlar aralıksız sürüyor. Bu süreçte halkımıza gösterdikleri sabır ve anlayış için teşekkürlerimizi sunarız. Başta Eskişehir Valimiz Özdemir Çakacak, Büyükşehir Belediye Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanımız Kazım Kurt ve Tepebaşı Belediye Başkanımız Ahmet Ataç olmak üzere tüm yöneticilerimize verdikleri destek, işlerimizi hızlı bitirmemiz için yaptıkları katkıdan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

130 ENERJİ NAKİL HATTI DİREĞİ

Osmangazi EDAŞ Eskişehir’de elektriğin; kaliteli ve sürekli bir şekilde tüketicilere ulaştırılması için yürüttüğü bakım, arıza giderme ve sokak aydınlatmaları tarama çalışmalarını tamamlamak için 2017 yılında da gece gündüz çalıştı. Osmangazi EDAŞ, 2017 yatırım planları doğrultusunda geçen yıl, Eskişehir’de faaliyette bulunduğu tüm bölgede toplam 130 enerji nakil hattı direği tesis etti. Yatırım faaliyetleri çerçevesindeki dikilen aydınlatma direği sayısı ise 2619’u buldu.

YER ALTINA ALINIYOR

Osmangazi EDAŞ Eskişehir’de bu yatırımlarına ek olarak alçak ve yüksek gerilim elektrik şebekesi yenileme çalışmaları çerçevesinde enerji nakil hatlarının yer altına alınması için 115 km kazı yaptı ve 75 bin metre kablo döşedi. Eskişehir’de bakım, arıza giderme ve sokak aydınlatmaları tarama çalışmalarında önemli bir ilerleme kaydeden Osmangazi EDAŞ, 2018 yılında da dağıtım hizmetlerinin daha sağlıklı hale getirilmesi ve elektrik dağıtım altyapısının daha iyi hale getirilmesi amacıyla yatırımlarına aralıksız devam edecek.  Tüketicilere daha iyi hizmet verebilmek için yatırımlarını her geçen gün daha da büyüten Osmangazi EDAŞ’ın kalite ve hizmet çıtasını hızlı bir şekilde yükseltebilmesinin en büyük sebebi ise Ar-Ge ve teknolojiye yaptığı yatırımda. Şirket 2017’de bir yandan kalite yönetimi ve tüketici memnuniyetini artıracak çalışmalara imza atarken bir yandan da Ar-Ge ve teknolojiye önemli yatırımlar yaptı. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı