istanbul escort
HABER AKIŞI

Ecdadın izinde gezileri

 Tarih: 07-08-2019 04:00:00

Gökmeydan Spor Kulübü, futbol alt yapısındaki 75 kişilik grubuyla şehir dışı ‘Ecdadın izinde tarih, kültür ve spor’ gezilerine başladı.

Kulübün Dağcılık branşı tarafından organize edilen gezi kapsamında gençler, Bilecik'in Söğüt ilçesindeki tarihi mekânlar olan Kuyulu Mescit, Kaymakam Çeşmesi, Söğüt Etnografya Müzesi, Çelebi Sultan Mehmet Camii ve Ertuğrul Gazi Türbesi rehberler eşliğinde gezdi. Sonra Söğüt Belediyesi yaz spor okulları takımı ile futbol maçları yapıldı. Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü Başkanı Hilmi Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerinin de de katıldığı Söğüt gezisi sırasında, Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever ziyaret edilerek, günün anısına kulübün forması hediye edildi.  Gezi sonrası açıklama yapan Kulüp Antrenörü Murat Öz, ‘’Çok güzel ve anlamlı bir etkinlik oldu. Bizleri dede ocağımızda misafir eden Söğüt Spor Kulüp Başkanı Zafer Subaşıoğlu’na ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum’’ dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Ayak basmadık yer kalmayacak Ayak basmadık yer kalmayacak AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ‘’EİYAP ve Köy Köy Eskişehir’’ ..
Orman Bölge isyan etti Orman Bölge isyan etti Orman Bölge Müdürlüğü Seyitgazi’de yaşanan orman yangını nedeniyle sosyal medyad..
Konut satışları resmen çakıldı Konut satışları resmen çakıldı Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir'..
15 milyonluk şeffaf ihale 15 milyonluk şeffaf ihale Odunpazarı Belediyesi, Vişnelik Mahallesi Atatürk Bulvarı Kayıhan Sokak No:1 adr..
  SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ 18 YAŞINDA AK PARTİ 18 YAŞINDA AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıldönümü dolay..
HABER ARŞİVİ
Yukarı