HABER AKIŞI

Duymuş personelin yeni yılını kutladı

 Tarih: 31-12-2017 04:00:00

Bilecik’in Vezirhan Belde Belediye Başkanı Mehmet Duymuş, yeni yılın gelmesi vesilesi ile belediye personellerini makamında ağırladı. Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş, personelini makamında ağırlayarak tüm personelin yeni yılını kutladı. Burada kısa bir değerlendirme yapan Başkan Duymuş,“Yeni yılın gelmesi vesilesiyle tüm belediye personelimizi makamımızda ağırladık. 2017 yılında yapılan çalışmalardan son derece memnun kaldık. Tüm personelimize çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. 2018 yılının beldemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. Konuşmanın ardından Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş, belediye personellerine hediye paketlerini takdim etti. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Gençlerin yanındayız Gençlerin yanındayız Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, "Türk kültürünün..
Tepebaşı’nın gururu Tepebaşı’nın gururu Tepebaşı Belediyesi ‘İki Elin Sesi Var’ Çocuk Senfoni Orkestrası, Türkiye Sağlık..
TBMM’de yasak siyanı TBMM’de yasak siyanı CHP Milletvekili Utku Çakırözer Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıld..
Hastalara manevi terapi Hastalara manevi terapi Eskişehir Devlet Hastanesi’nde hastalara ve hasta yakınlarına manevi destek veri..
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı