HABER AKIŞI

Durmuş'tan teşekkür belgesi

 Tarih: 01-01-2018 04:00:00

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, okullara sportif alanda katkılar sunan antrenörlere teşekkür belgelerini verdi. Antrenörleri makamında kabul eden Bilecik İl Milli Müdür Durmuş, teşekkür belgelerini vererek, antrenörlere çalışmalarında başarılar diledi. Durmuş, “Antrenörlerimizin okul sporlarına verdikleri desteklerden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki diğer antrenörlerin de okullardaki çalışmalara katılımlarının sağlanmasıyla sportif başarılarımız katlanarak artacağının inancındayım. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile koordineli çalışmalarımız bundan sonra da devam edecektir” dedi

  GÜNDEM HABERLERİ
Gençlerin yanındayız Gençlerin yanındayız Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, "Türk kültürünün..
Tepebaşı’nın gururu Tepebaşı’nın gururu Tepebaşı Belediyesi ‘İki Elin Sesi Var’ Çocuk Senfoni Orkestrası, Türkiye Sağlık..
TBMM’de yasak siyanı TBMM’de yasak siyanı CHP Milletvekili Utku Çakırözer Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıld..
Hastalara manevi terapi Hastalara manevi terapi Eskişehir Devlet Hastanesi’nde hastalara ve hasta yakınlarına manevi destek veri..
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı