HABER AKIŞI

Dündar Ünlü’ye hodri meydan

 Tarih: 26-02-2018 04:00:00

Saadet Partisi İl Başkanı Fesih Bingöl, “ Saadet Partisi Eskişehir’in sorunlarıyla ilgili açıklama yapmıyor” diyen AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü’yü TV programına davet etti. Saadet Partisi Genişletilmiş İl Divan Toplantısı bir otelde gerçekleştirildi. İl Başkanı Fesih Bingöl yaptığı konuşmada AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü’ye açık davette bulundu. Bingöl, “Geçen hafta AKP İl Başkanı Dündar Ünlü Saadet Partisi’nin genelde İsrail ve Türkiye genel konularında basın açıklaması yaptığını ve belediyelerle ilgili açıklama yapmadığını ifade etmiştir. Kanaatimce açıklamalarımız ya takip edilmemekte ya da kasıtlı bir şekilde ifade edilmektedir. Sayın Dündar Ünlü’yü birlikte bir televizyon programı yapmaya davet ediyorum” dedi.

BELEDİYELERİN ÖNÜ AÇILSIN

Bingöl sözlerine şöyle devam etti: “Şehrimizde çözüm bekleyen Yeşiltepe, Gündoğdu, Erenköy ve Huzur mahalleleri sanayi çarşısı, şehir merkezindeki 8 mahallenin bir kısmını ilgilendiren kentsel dönüşün, trafik, şebeke ve içme suyu konularında iktidarın yerel belediyelerin önünü açması hususunda Ünlü’nün bir pozisyon üstlenmesi Eskişehir’e yapılacak en önemli hizmettir. Eleştirmek netice vermez, çözüm budur. İktidar yerel belediyeler ve ilgili kurumlar bir araya gelmeden bu sorunlar çözülemez. Kaybeden de Eskişehir ve Eskişehir halkı olur. Buna kimsenin hakkı yoktur. Bunun için hem ülkede hem şehrimizde Saadet anlayışına ve iktidarına ihtiyaç vardır. Önümüzdeki genel ve yerel seçimlerde halkımızın en doğru kararı vereceği düşüncesindeyiz. Ülkemiz ve şehrimiz zaman kaybetmesin” diye konuştu. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Okullara sıkı takip Okullara sıkı takip Yeni eğitim-öğretim döneminin başlamasıyla birlikte 247 okul ve çevresinde 758 G..
Öğretmenler başardı Öğretmenler başardı Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinin, çeşitli inşaat çalı..
PUAN DURUMU
HABER ARŞİVİ
Yukarı