HABER AKIŞI

DSİ’ye yeni müdür

 Tarih: 26-03-2020 04:00:00

Vali Özdemir Çakacak, Samsun DSİ 7. Bölge Müdür Yardımcısı iken, Tarım ve Orman Bakanlığı’nın kararı ile DSİ 3. Bölge Müdürü olarak Eskişehir’e atanan Kağan Şan’ı makamında kabul etti.

Nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çakacak, Eskişehir’de göreve yeni başlayan Bölge Müdürü Şan’a hayırlı olsun temennisinde bulundu.Su kaynaklarının korunması, geliştirilmesi ve yönetilmesinde Devlet Su İşleri‘nin öncü bir kuruluş olduğuna dikkat çeken Vali Çakacak, ziyaret esnasında yaptığı konuşmada, ülkemizin su kaynaklarını bilim ve tekniğe uygun olarak kullanıma sunmak, su ve ilgili toprak kaynaklarımızın çevre duyarlılığı ve sürdürülebilirlik esasları dâhilinde geliştirilmesini sağlamak adına DSİ’nin önemli görevler üstlendiğini söyledi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
18 NOKTADA SIKI KONTROL 18 NOKTADA SIKI KONTROL Vali Özdemir Çakacak, Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kenttin giri..
Umreciler sevinçli Umreciler sevinçli Eskişehir’de umreden döndükten sonra karantina altına alınan vatandaşlar, 14 gün..
250 milyonluk müjde 250 milyonluk müjde AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ‘’Şeker Pancarı Üreti..
Sağlıkçıların yanındayız Sağlıkçıların yanındayız İl Sağlık Müdürü Bilge’yi ziyaret eden Başkan Nadir Küpeli, “Sağlık çalışanlarım..
HABER ARŞİVİ
Yukarı