HABER AKIŞI

Dr. Karaca’nın mutlu günü

 Tarih: 02-09-2018 04:00:00

Psikiyatrist Uzman Dr. Sıtkı Karaca ve  Eşi Merziye Karaca’nın kızları  Meliha  Rehnüma ile  Gülsüm –İbrahim Çolaker çiftinin oğlu Ali Hakan düzenlenen merasimle evlendiler.  Evlenme merasimine AK Parti MKYK Üyesi Harun Karacan, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, eski il başkanları Süleyman Reyhan ve Murat Özcan ile eski milletvekili Salih Koca, Odunpazarı Belediye eski Başkanı Burhan Sakallı ile Karaca ve Çolaker ailelerinin eş dost ve yakınları katıldı. Şehir gazetesi olarak Karaca ve Çolaker ailelerini tebrik ediyor, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
İlk ders Nabi Hoca’dan İlk ders Nabi Hoca’dan AK Parti Eskişehir Milletvekili, Millî Eğitim ve Kültür ve Turizm eski Bakanı Na..
Gündoğdu’ya biring Gündoğdu’ya biring Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Gündoğdu’yu baştan sona yenileyec..
Belediyelere isyan etti Belediyelere isyan etti Eskişehir’de aracıyla seyrederken aniden yola fırlayan başıboş ata çarparak kaza..
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı