istanbul escort
HABER AKIŞI

Dr. Karaca’nın mutlu günü

 Tarih: 02-09-2018 04:00:00

Psikiyatrist Uzman Dr. Sıtkı Karaca ve  Eşi Merziye Karaca’nın kızları  Meliha  Rehnüma ile  Gülsüm –İbrahim Çolaker çiftinin oğlu Ali Hakan düzenlenen merasimle evlendiler.  Evlenme merasimine AK Parti MKYK Üyesi Harun Karacan, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, eski il başkanları Süleyman Reyhan ve Murat Özcan ile eski milletvekili Salih Koca, Odunpazarı Belediye eski Başkanı Burhan Sakallı ile Karaca ve Çolaker ailelerinin eş dost ve yakınları katıldı. Şehir gazetesi olarak Karaca ve Çolaker ailelerini tebrik ediyor, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Antik kente sıfır mahalle Antik kente sıfır mahalle Sivrihisar ilçesinde bulunan ve Kibele için kurulan antik kent Pessinus'un yanı ..
Eskişehir için varız Eskişehir için varız AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Eskişehir ile ilgili gerek Hükümet gerekse B..
Refah değil sefalet Refah değil sefalet Kamu Sen İl Temsilcisi Haydar Urfalı, memura verilen zam teklifinin refah değil ..
Kararın arkasındayız Kararın arkasındayız MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak, Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir Bele..
  SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ 18 YAŞINDA AK PARTİ 18 YAŞINDA AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıldönümü dolay..
HABER ARŞİVİ
Yukarı