istanbul escort
HABER AKIŞI

DÖNÜŞÜM GÜVEN İSTER

 Tarih: 23-01-2018 04:00:00

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, kentsel dönüşüm konusunda Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a güven problemi yaşandığını söyledi. AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, Küçük Sanayi Sitesi içerisinde yer alan Gül Sitesi sakinleriyle bir araya geldi. Site sakinlerinin isteği üzerine gerçekleşen toplantıda, sitenin ‘Afet Riskli Alan’ statüsüne alınmasından sonra ortaya çıkan sorunlar ele alındı. Kentsel dönüşümün önemli ve zor bir iş olduğunu dile getiren Volkan Doğan, başarılı olmak için karşılıklı güven ve inandırıcılığın kilit önemi olduğunu söyledi. “Kentsel dönüşüm her şeyden önce güven ve inandırıcılık ister” ifadelerinde bulunan Doğan, “Geldiğimiz noktada görüyoruz ki hiçbir vatandaşımız Başkan Kazım Kurt'a güvenmiyor ve inanmıyor. Göreve geldikleri günden bu yana uygulanan taktikler, sorunları içinden çıkılmaz bir duruma getirmiştir. Başkan Kurt devletin kurumları ile kavga ederek bütün işleri çözümsüzlük noktasına getirmiştir. Beceremediği için de, çözümsüzlük noktasına getirdiği işleri ‘engelleniyorum’ diye geçiştirmeye çalışıyor” dedi. Volkan Doğan’ın kendilerine yaptığı ziyaretten dolayı çok memnun olduklarını belirten Gül Sitesi sakinleri, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un kendilerine danışmadan bölgeyi afet riskli alan olarak tanımlamasını eleştirdi. Kazım Kurt’a güvenmeyi çok istediklerini belirten Gül Sitesi sakinleri, sorunların konuşarak ve istişare edilerek çözülmesini istediklerini belirtti. (Özdemir Uçak)

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı