HABER AKIŞI

DOĞUŞ MAÇIMIZ

 Tarih: 19-01-2018 04:00:00
Eskişehirspor Başkan Vekili Erdal Şahbaz, sözlerine şehitler dolayısıyla duyduğu üzüntüyü dile getirerek başladı. Şahbaz,  “Bir şehidimiz öğrencimizin velisi bir tanesi de eski öğretmenimizin eşiydi. Büyük üzüntü yaşıyoruz Allah kalanlara sabır versin” dedi. 
Ligin ikinci yarısı ile ilgili olarak da açıklamalarda da bulunan Şahbaz, “Yaşadığımız tüm bu süreçler sonrası yeniden doğalım. Bu doğuş maçımız olsun. İlk maç ile birlikte bir hedefi olan takım olmak için yola çıkıyoruz. Biz kaldığımız yerden devam edeceğiz bu takımı en iyi noktalara taşıyacağız. Hocamıza çok güveniyoruz. Eskişehirspor’un en kötü döneminde geldi. Her zaman takımın yanında oldu kendisine teşekkür ediyoruz. Ve bütün taraftarlarımızı tribüne davet ediyoruz” diye konuştu.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı