istanbul escort
HABER AKIŞI

DOĞUŞ MAÇIMIZ

 Tarih: 19-01-2018 04:00:00
Eskişehirspor Başkan Vekili Erdal Şahbaz, sözlerine şehitler dolayısıyla duyduğu üzüntüyü dile getirerek başladı. Şahbaz,  “Bir şehidimiz öğrencimizin velisi bir tanesi de eski öğretmenimizin eşiydi. Büyük üzüntü yaşıyoruz Allah kalanlara sabır versin” dedi. 
Ligin ikinci yarısı ile ilgili olarak da açıklamalarda da bulunan Şahbaz, “Yaşadığımız tüm bu süreçler sonrası yeniden doğalım. Bu doğuş maçımız olsun. İlk maç ile birlikte bir hedefi olan takım olmak için yola çıkıyoruz. Biz kaldığımız yerden devam edeceğiz bu takımı en iyi noktalara taşıyacağız. Hocamıza çok güveniyoruz. Eskişehirspor’un en kötü döneminde geldi. Her zaman takımın yanında oldu kendisine teşekkür ediyoruz. Ve bütün taraftarlarımızı tribüne davet ediyoruz” diye konuştu.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı