HABER AKIŞI

Doğruları destekleyeceğiz

 Tarih: 11-07-2019 12:05:15

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu ve yönetim kurulu üyeleri gazeteniz ŞEHİR’e bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler. Ziyarette konuşan Hakan Çizmelioğlu, “ Yarın seçim varmış gibi çalışıyoruz. Yanlışa yanlış, doğruya da doğru diyeceğiz” dedi.

Ziyarette gazetemiz imtiyaz sahibi Murat Keskin, Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Göktekin, Genel Koordinatör İlker Gökce ile görüşen Başkan Çizmelioğlu ve ekibi göreve geldikleri günden bu yana hiç ara vermeden çalışma yaptıklarını belirttiler. Başkan Çizmelioğlu, “Tepebaşı unutulmuş, üvey evlat gibi görüldü bugüne kadar. Ancak bunu kırmak için çalışıyoruz ve çok çalışacağız. Bunu yaparken yanlışa yanlış diyeceğiz ve doğru yapılanları da destekleyeceğiz.” diye konuştu. Çizmelioğlu Tepebaşı Belediye Meclisi’nin son toplantısında gündeme gelen cenaze araçlarının şehir dışına talep edilmesi durumunda ücret alınması konusunda bir karar alındığını bu konuda AK Parti gurubu olarak bu duruma karşı çıktıklarını söyledi. Çizmelioğlu, “Biz en azından sosyal belediyecilik açısından Tepebaşı İlçe sınırları içerisinde bulunan vatandaşlardan gelen taleplerin eskisi gibi ücretsiz karşılanmasını dile getirdik. Ancak bu talebimiz dikkate alınmadı” dedi. Gazetemiz imtiyaz sahibi Murat Keskin’de ziyarette yaptığı değerlendirmede son yargı reformu torba yasa tasarısında öngörülen icra ilanlarının kaldırılması gibi bir uygulamanın yerel gazeteleri zor durumda bırakacağına işaret etti.  Ziyarete yönetim kurulu üyeleri Erdem Koçak, Abdülkadir Sönmez, Kübra Erdurmaz ve Hilal Kütahyalı da katıldı. 

  GÜNDEM HABERLERİ
ZEHİRE KARŞI TEDBİR ŞART ZEHİRE KARŞI TEDBİR ŞART Son günlerde gündeme gelen siyanürlü intihar vakalarına değinen Kimya Mühendisle..
Kadınlara iş fırsatı Kadınlara iş fırsatı Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım ile kadın otob..
HABER ARŞİVİ
Yukarı