HABER AKIŞI

Devre arasına odaklandılar

 Tarih: 05-09-2018 04:00:00
Eskişehirspor’un sezon öncesi transferlerini gerçekleştirdiği oyuncular antrenmanlarına kaldığı yerden devam edecekler.

Siyah kırmızılı forma altında şampiyonluk yaşamak için şehre gelen oyuncular transfer tahtasının açılmamasıyla nedeniyle başka takımlara gitmeyerek devre arasına kadar çalışmalarını Eskişehir’de sürdürecekler.

Şimşekler de Marko Milinkovic, Sezgin Coşkun, Kıvanç Karakaş, Ferhat Kiraz, İbrahim Sissoko, Hakan Aslantaş, Cristian Tanase, Melih Ağa, Kamal Issah ve Sekidika Jesse gibi oyuncular sezonun ilk yarısının bitmesini dört gözle bekliyorlar.

  GÜNDEM HABERLERİ
İlk ders Nabi Hoca’dan İlk ders Nabi Hoca’dan AK Parti Eskişehir Milletvekili, Millî Eğitim ve Kültür ve Turizm eski Bakanı Na..
Gündoğdu’ya biring Gündoğdu’ya biring Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Gündoğdu’yu baştan sona yenileyec..
Belediyelere isyan etti Belediyelere isyan etti Eskişehir’de aracıyla seyrederken aniden yola fırlayan başıboş ata çarparak kaza..
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı