HABER AKIŞI

Destek artıyor

 Tarih: 13-01-2018 04:00:00

Kırka eski Belediye Başkanı Salih Yıldırım ve beraberindeki heyet; Eskişehir'de Odunpazarı İYİ Parti İlçe Başkanı Özlem Ayrancı'nın makamına giderek ''Hayırlı Olsun'' ziyaretinde bulundu.

Başkan Ayrancı ve yönetim kurulu üyeleri; Kırka eski Belediye Başkanı Salih Yıldırım ve beraberindeki heyeti kapıda karşıladı. Ziyaret; karşılıklı sohbet ve samimi bir ortam içerisinde geçti. Kırka eski Belediye Başkanı Salih Yıldırım ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, ''Odunpazarı İYİ Parti  İlçe Başkanı Özlem Ayrancı ve yönetim kurulu üyelerine  ''Hayırlı Olsun'' ziyaretinde bulunduk ve kendisine ve ekibine başarılar diledik. Her konuda destek olacağımızı belirttik''  diye ifade etti. Odunpazarı İYİ Parti İlçe Başkanı Özlem Ayrancı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve şunları söyledi: ''İYİ Parti, vatandaşımızın umudu oldu ve partimize her geçen gün ilgi ve destek artmaktadır. 'Türkiye İyi Olacak'. İYİ Parti Türkiye'ye iyi gelecek. Gençlerimize iş ve kadınlarımıza yaşam hakkı ve eşitlik getireceğiz.” HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Gençlerin yanındayız Gençlerin yanındayız Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, "Türk kültürünün..
Tepebaşı’nın gururu Tepebaşı’nın gururu Tepebaşı Belediyesi ‘İki Elin Sesi Var’ Çocuk Senfoni Orkestrası, Türkiye Sağlık..
TBMM’de yasak siyanı TBMM’de yasak siyanı CHP Milletvekili Utku Çakırözer Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıld..
Hastalara manevi terapi Hastalara manevi terapi Eskişehir Devlet Hastanesi’nde hastalara ve hasta yakınlarına manevi destek veri..
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı