HABER AKIŞI

DERDİMİZ EKONOMİ

 Tarih: 28-01-2017 12:17:53
Yeşiltepe Mahallesi'nde kurulan cuma pazarını pazarcı esnafının sıkıntılarını dinleyen CHP milletvekili Utku Çakırözer, “Pazarcının derdi Anayasa değil, ekonomi ve durgunluk” dedi.

 ALIM GÜCÜ KALMADI

Referandum öncesi Eskişehir’in değişik semtlerinde vatandaşlarla bir araya Çakırözer  Yeşiltepe Mahallesi’nde kurulan Cuma pazarını gezerek pazarcı esnafıyla sohbet etti. Çakırözer,  “Pazarcı kardeşlerimizle konuşurken bir kez daha gördüm ki, ülkemizin acil gündem maddesi Anayasa değişikliği değil. Yeşiltepe’deki pazarı bile etkileyen mesele ekonomideki durgunluk. Artık insanların alım gücü kalmadı. İşsizlik aldı başını gidiyor” dedi.

HAYIRLI İŞLER DİLEDİ

Çakırözer, “İktidarıyla muhalefetiyle esnafın, yurttaşın sorununu çözmek için uğraşmamız gerekli. Şimdi zorunlu biçimde vatandaşın önüne getirilen bu Anayasa değişikliğine ‘dur’ deyip yeniden ülke gündemine dönmeliyiz. Bu Anayasa teklifine esnafımızla, emekçimizle hep beraber ‘Hayır’ diyelim. O yüzden sizlere her zamankinden daha fazla ‘Hayır’lı işler diliyoruz” şeklinde konuştu.  

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı