HABER AKIŞI

DERDİMİZ EKONOMİ

 Tarih: 28-01-2017 12:17:53
Yeşiltepe Mahallesi'nde kurulan cuma pazarını pazarcı esnafının sıkıntılarını dinleyen CHP milletvekili Utku Çakırözer, “Pazarcının derdi Anayasa değil, ekonomi ve durgunluk” dedi.

 ALIM GÜCÜ KALMADI

Referandum öncesi Eskişehir’in değişik semtlerinde vatandaşlarla bir araya Çakırözer  Yeşiltepe Mahallesi’nde kurulan Cuma pazarını gezerek pazarcı esnafıyla sohbet etti. Çakırözer,  “Pazarcı kardeşlerimizle konuşurken bir kez daha gördüm ki, ülkemizin acil gündem maddesi Anayasa değişikliği değil. Yeşiltepe’deki pazarı bile etkileyen mesele ekonomideki durgunluk. Artık insanların alım gücü kalmadı. İşsizlik aldı başını gidiyor” dedi.

HAYIRLI İŞLER DİLEDİ

Çakırözer, “İktidarıyla muhalefetiyle esnafın, yurttaşın sorununu çözmek için uğraşmamız gerekli. Şimdi zorunlu biçimde vatandaşın önüne getirilen bu Anayasa değişikliğine ‘dur’ deyip yeniden ülke gündemine dönmeliyiz. Bu Anayasa teklifine esnafımızla, emekçimizle hep beraber ‘Hayır’ diyelim. O yüzden sizlere her zamankinden daha fazla ‘Hayır’lı işler diliyoruz” şeklinde konuştu.  

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
İlk resmi ziyaret Seyitgazi’ye İlk resmi ziyaret Seyitgazi’ye Milletvekili Emine Nur Günay ilk resmi ziyaretini sandıktan Türkiye ortalaması ü..
Eskişehir’in sesi olacağız Eskişehir’in sesi olacağız CHP Milletvekili Utku Çakırözer, Meclis’te yemin töreni sonrasında açıklamalarda..
PUAN DURUMU
HABER ARŞİVİ
Yukarı