HABER AKIŞI

deplasmanlar yöneticilere

 Tarih: 17-01-2018 04:00:00

Eskişehirspor yönetimi aldığı karar doğrultusunda bu sezon her deplasmanı kendi aralarında paylaştılar. Sezonun ikinci yarısında oynanacak 9 deplasman maçına yöneticiler kendileri takımı götürecekler. Kaynak bulmada zorlanan ancak kendi aralarında iyi bir ekip oluşturarak sezon sonuna kadar olan deplasmanlar yönetim arasında pay edildi. Herkesin taşın altına elini sokması ve üzerine düşeni yapması da camia adına mutluluk verici bir durum olarak değerlendiriliyor.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
GELECEĞE  DEĞER KATTIK GELECEĞE DEĞER KATTIK Atık oluşumu ve israfın önlenmesine yönelik seminer düzenlendi. Vali Çakacak; "..
ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, il ve ilçelerde bulunan, insanların can ve ma..
Karaca ailesinin anne acısı Karaca ailesinin anne acısı Hayatını kaybeden Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve Eskişehir Gazeteciler Cemiy..
Görevimiz şehre hizmet Görevimiz şehre hizmet Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak, “Üniversiteler..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı