HABER AKIŞI

Dedektifler iş başında

 Tarih: 10-05-2018 04:00:00
OPET'in desteğiyle 5 yıldır sürdürülen v e bugüne kadar 4 milyon öğrenciye ulaşılan "Trafik Dedektifleri Projesi” kapsamında çalışmalar sürüyor.

OPET  tarafından ‘Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası'na özel olarak Eskişehir’de düzenlenen ‘trafik güvenliği’ eğitimine katılan yaklaşık 600öğrenci daha‘Trafik Dedektifi’ oldu. ‘Trafik Dedektifleri Projesi’ ile geleceğin sürücü adaylarının, trafik kurallarını tam anlamıyla bilen ve bu konuda sorumluluk alan bireylere dönüştürülmesi hedefleniyor. Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası kapsamında  Tepebaşı Emniyet Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştiren trafik güvenliği eğitiminde yaklaşık 600 öğrenci daha ‘Trafik Dedektifi’ oldu. Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı özel eğitim kadrosu tarafından verilen eğitime, Nermin Özdemir Anaokulu, Vali Ali Fut Güven Anaokulu, Ülkü İlkokulu, TEİ Alparslan İlkokulu, Reşat  Benli İlkokulu, Mustafa Kemal İlkokulu, Mualla Zeyrek İlkokulu ve Mimar Sinan Ortaokulu’ndan öğrenciler katıldı. “OPET Trafik Dedektifleri Projesi” kapsamında düzenlenen trafik güvenliği eğitiminde öğrencilere trafik kurallarının günlük hayatta nasıl etkin kullanılabileceği konusunda bilgi verildi. İnteraktif eğitimle öğrencilerin örnek olaylarda rol almaları sağlandı. Proje için hazırlanan filmler ve eğitim dokümanları katılımcılarla paylaşılırken OPET’in maskotu OPEDO da organizasyona renk kattı.

  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı