HABER AKIŞI

Dede toruna özel teşekkür

 Tarih: 24-09-2018 04:00:00
Topladıkları mavi kapaklarla 137 tekerlekli sandalye alan dede torunu ziyaret eden AK Parti Milletvekili Nabi Avcı ikiliye teşekkür etti.

Eskişehir’de işçi emeklisi Halit Aydoğdu (72) ile torunu lise öğrencisi Melike Sarıtaş (16), 11 yılda 43 ton mavi kapak toplamış, dede torun topladıkları mavi kapaklarla 137 tekerlekli sandalye almıştı. AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı, İl Başkanı Zihni Çalışkan ve Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan Halit Aydoğdu (72) ile torunu lise öğrencisi Melike Sarıtaş’ı (16) evinde ziyaret etti. Ziyarette Avcı ve AK Parti heyeti dede torunu duyarlı ve özverili davranışları nedeniyle teşekkür etti. Avcı, “Bugüne kadar 137 ihtiyaç sahibini tekerlekli sandalye ile buluşturan ve işte Eskişehirli farkı dedirten 'Dede Torun Mavi Kapak' kampanyalarından dolayı kendilerini tebrik eder, teşekkürlerimi iletirim” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
İlk ders Nabi Hoca’dan İlk ders Nabi Hoca’dan AK Parti Eskişehir Milletvekili, Millî Eğitim ve Kültür ve Turizm eski Bakanı Na..
Gündoğdu’ya biring Gündoğdu’ya biring Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Gündoğdu’yu baştan sona yenileyec..
Belediyelere isyan etti Belediyelere isyan etti Eskişehir’de aracıyla seyrederken aniden yola fırlayan başıboş ata çarparak kaza..
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı