istanbul escort
HABER AKIŞI

Dede toruna özel teşekkür

 Tarih: 24-09-2018 04:00:00
Topladıkları mavi kapaklarla 137 tekerlekli sandalye alan dede torunu ziyaret eden AK Parti Milletvekili Nabi Avcı ikiliye teşekkür etti.

Eskişehir’de işçi emeklisi Halit Aydoğdu (72) ile torunu lise öğrencisi Melike Sarıtaş (16), 11 yılda 43 ton mavi kapak toplamış, dede torun topladıkları mavi kapaklarla 137 tekerlekli sandalye almıştı. AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı, İl Başkanı Zihni Çalışkan ve Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan Halit Aydoğdu (72) ile torunu lise öğrencisi Melike Sarıtaş’ı (16) evinde ziyaret etti. Ziyarette Avcı ve AK Parti heyeti dede torunu duyarlı ve özverili davranışları nedeniyle teşekkür etti. Avcı, “Bugüne kadar 137 ihtiyaç sahibini tekerlekli sandalye ile buluşturan ve işte Eskişehirli farkı dedirten 'Dede Torun Mavi Kapak' kampanyalarından dolayı kendilerini tebrik eder, teşekkürlerimi iletirim” dedi. 

  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı