istanbul escort
HABER AKIŞI

Damlaya damlaya göl olur

 Tarih: 18-01-2018 04:00:00
Eskişehirspor ile Digitürk arasında önemli bir anlaşma yapıldı. Yapılan anlaşma ile Digitürk’e üye olan üye sayısına göre Eskişehirspor’a ödeme yapılacak.

Kampanya 12 aylık bir kampanya. Bugün itibariyle üye olan taraftarlar ilk üç ay 13,5 TL ödeyecekler, 9 ay ise 27 lira ödeyecekler. Ödedikleri ücret karşılığında Eskişehirspor maçları yanı sıra TFF 1. Lig maçları,  Premier Lig maçları, Digitürk’ün bünyesinde bulundurduğu belgesel kanaları, çocuk kanaları izleme olanağı sağlayacak.

Hanefi Demirkol Tesislerinde gerçekleşen lansman toplantısına Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, Sportif Direktörü İzzet Erdoğan, Digitürk Satış Müdürü Ali Özyürek, Digitürk İç Anadolu Bölge Müdürü Hasan Kılıç ve Digitürk Eskişehir Temsilcisi Hakan Ateş katıldı.

İki büyük marka

Erdal Şahbaz önemli bir kaynak yarattıklarını ifade ederek, “Eskişehirspor’a kaynak yaratma çalışmaları kapsamında yürütülen çalışmalardan bir tanesi olan Digitürk ile yapmış olduğumuz anlaşmadır. 7 Aralık’tan bu yana Eskişehirspor yönetimi olarak süreci yönetmeye çalışıyoruz. Bizim için önemli olan Eskişehirspor’un sahada kalmasıydı. Sportif direktörümüzün yürüttüğü çalışmalar neticesinde bugün buradayız. Kısa, orta ve uzun vadede kaynak yaratma süreci devam ediyor. Kaynakların büyüklük ve küçüklüğüne bakmaksınız bütün kaynakları Eskişehirspor lehine kullanmak istiyoruz. Bunlardan biri Digitürk. Onlarla işbirliği yapmaktan dolayı mutluyuz. İki büyük marka uzun vadeli bir anlaşma yapıyor. Önemli bir kaynak. Akar bir kaynak olacağını düşünüyoruz. Tüm Eskişehirspor taraftarı bu kaynağı yaratma sürecinde bize yardımcı olacaklarına inanıyoruz. Bu anlaşmayı yaptıktan sonra üye sayısı Eskişehirspor kanalı üzerinden artmasına bağlı” dedi.

Türkiye geneli destek

Sportif Direktör İzzet Erdoğan ise, “Digitürk firması Türkiye’deki sayılı firmalardan bir tanesi. Türk futboluna önemli katkıları var. Yönetim olarak Eskişehirspor’a yakışır firmalarla sponsorluk anlaşması yapmaya karar verdik. Bu camiaya yakışır Digitürk firmasına teklifimizi ilettik. Bizim teklifimize sıcak baktılar. Dileğim Türkiye genelindeki büyük Eskişehirspor taraftarının bu kampanyaya destek vermesi. Fedakarlık yapacaklarını biliyorum” şeklinde konuştu.

Büyük köklü kulüp

Digitürk  Satış Müdürü  Ali Özyürek, Eskişehirspor gibi büyük bir kulüple böylesine önemli bir anlaşmaya imza attıkları için mutlu olduklarını ifade ederek,“Biz burada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Eskişehir büyük kulüp köklü kulüp. İki amacımız var. Birincisi kulübe bir kaynak yaratmak.  Yayın geliri dışında kulüplerinde farklı gelirler yaratması gerekiyor. İkinci konu ise iç saha maçlarını taraftarların tribünde seyretmesini istiyoruz. Maçlar taraftarlar ile güzel, deplasman maçlarını ise  Digitürk konforuyla Eskişehirlere, Eskişehirsporlulara rahatlıkla maçlarını bizim bu kampanyamız vasıtasıyla izleyebilecekler. Hem üye olurken taraftarlara fayda sağlıyoruz hem de kulübe katkı sağlıyoruz. Kazan kazan söz konusu. İnşallah taraftarlar bu işe ilgi gösterir. Hem Eskişehirspor kazanır hem de Türk futbolu iyi yerlere gelir. Kulüpler ekonomik anlamda büyür” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından imzalar atılırken, forma takdim edildi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı