HABER AKIŞI

Çuval çuval uyuşturucu!

 Tarih: 28-03-2017 12:21:24
Polisin yaptığı operasyonda 54 kilo esrar, 55 gram kokain, 2 bin 983 adet uyuşturucu hap ve 1 pompalı tüfek ele geçirildi. Şüpheli 2 kişi yakalandı.

3 GÜNLÜK TAKİP

Eskişehir'e yüklü miktarda uyuşturucu madde getirip toptan piyasaya sürüleceği bilgisini alan polis ekipleri, H.T.(53) ve Z.O. (55) isimli şahısları takibe aldı. 3 günlük takip sonucu yakalanan şüphelilerin adreslerinde ve araçlarında 54 kilo 770 gram esrar maddesi, 55 gram kokan maddesi ve 2 bin 983 adet uyuşturucu hap ile 1 adet ruhsatsız pompalı tüfek ele geçirildi.

POLİSLER TAŞIDI

Yakalanan şüpheliler H.T.(53) ve Z.O. (55) adliyeye sevk edildi. Kar maskeli ve üzerilerindeki armalarda UMDB yazılı olan polisler arasında geniş güvenlik önlemi altında sevk edilen şüphelilerle birlikte, çuvallara doldurulmuş uyuşturucu maddeler de getirildi. Eskişehir polisi uyuşturucu ile mücadelede kararlılığın süreceğini belirtti. İHA

  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı