HABER AKIŞI

Çuval çuval uyuşturucu!

 Tarih: 28-03-2017 12:21:24
Polisin yaptığı operasyonda 54 kilo esrar, 55 gram kokain, 2 bin 983 adet uyuşturucu hap ve 1 pompalı tüfek ele geçirildi. Şüpheli 2 kişi yakalandı.

3 GÜNLÜK TAKİP

Eskişehir'e yüklü miktarda uyuşturucu madde getirip toptan piyasaya sürüleceği bilgisini alan polis ekipleri, H.T.(53) ve Z.O. (55) isimli şahısları takibe aldı. 3 günlük takip sonucu yakalanan şüphelilerin adreslerinde ve araçlarında 54 kilo 770 gram esrar maddesi, 55 gram kokan maddesi ve 2 bin 983 adet uyuşturucu hap ile 1 adet ruhsatsız pompalı tüfek ele geçirildi.

POLİSLER TAŞIDI

Yakalanan şüpheliler H.T.(53) ve Z.O. (55) adliyeye sevk edildi. Kar maskeli ve üzerilerindeki armalarda UMDB yazılı olan polisler arasında geniş güvenlik önlemi altında sevk edilen şüphelilerle birlikte, çuvallara doldurulmuş uyuşturucu maddeler de getirildi. Eskişehir polisi uyuşturucu ile mücadelede kararlılığın süreceğini belirtti. İHA

  SİYASET HABERLERİ
İlk resmi ziyaret Seyitgazi’ye İlk resmi ziyaret Seyitgazi’ye Milletvekili Emine Nur Günay ilk resmi ziyaretini sandıktan Türkiye ortalaması ü..
Eskişehir’in sesi olacağız Eskişehir’in sesi olacağız CHP Milletvekili Utku Çakırözer, Meclis’te yemin töreni sonrasında açıklamalarda..
PUAN DURUMU
HABER ARŞİVİ
Yukarı