HABER AKIŞI

Çözüm odaklı olunacak

 Tarih: 10-02-2018 04:00:00

İYİ Parti Tepebaşı İlçe Teşkilatı; Yönetim Kurulu üyelerine, her 15 günde bir ‘’Siyaset Okulu Eğitimleri ve Seminerleri veriliyor. İYİ Parti’nin  ''Siyaset Okulu Eğitim ve Seminerlerinde''; İYİ Parti’nin ‘’Eğitim Programları’’ açıklanıyor. İYİ Parti Tepebaşı İlçe Başkan Yardımcısı Soner Çam eğitim ve seminerlerle ilgili yaptığı açıklamada, ''Yönetim kurulu üyelerimiz; her 15 günde bir,  Siyaset Okulu ve Seminerlerde, İYİ Parti’nin eğitim programlarını bir program dahilinde öğreniyorlar. Eğitim programlarımız, parti binasın da  sürekli ve periyodik olarak  devam etmektedir.  Amacımız, her bireye ulaşarak herkesi anlamak ve çözüm odaklı bir parti olmaktır” diye konuştu. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
GELECEĞE  DEĞER KATTIK GELECEĞE DEĞER KATTIK Atık oluşumu ve israfın önlenmesine yönelik seminer düzenlendi. Vali Çakacak; "..
ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, il ve ilçelerde bulunan, insanların can ve ma..
Karaca ailesinin anne acısı Karaca ailesinin anne acısı Hayatını kaybeden Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve Eskişehir Gazeteciler Cemiy..
Görevimiz şehre hizmet Görevimiz şehre hizmet Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak, “Üniversiteler..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı