HABER AKIŞI

COŞKULU AÇILIŞ

 Tarih: 07-05-2018 04:00:00
Bozüyük Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak, vatandaşlara hizmet vermeye başlayan Kapalı Pazar Yeri’nin açılış töreni Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nun da katılımıyla gerçekleşti.

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Bozüyük Belediyesi Kapalı Pazar Yeri'nin açılış töreninde yaptığı konuşmada, milletin gönlüne girip, onların kalbini kazanmadan büyük hizmetler yapmanın, devasa eserler ortaya koymanın hiçbir anlamı olmadığını bildirdi. AK Parti'nin ilkelerinin insanların kalbini kazanmaya yönelik olduğunu vurgulayan Çavuşoğlu, "Milletimiz, 15-16 yıldan bu yana her önüne sandık geldiğinde AK Parti'nin ve Cumhurbaşkanı'nın ortaya koyduğu hizmet ve anlayışı takdir ederek, sandıkta onu tekrardan bu ülkenin başına getirdi." diye konuştu. Çavuşoğlu, yapılan yatırım ve hizmetlerle Türkiye'yi 3,5 kat büyüttüklerine işaret ederek, "Bugün geldiğimiz nokta dünyanın gıptayla izlediği bir noktadır. Biz yine de 'Milletimiz bunun daha fazlasına layık, yetmez' diyoruz." değerlendirmesinde bulundu. Güney Kore'nin milli gelirinin 39 bin dolar olduğunu belirten Çavuşoğlu, şunları söyledi: "Türkiye, halen 11 bin dolarlık durumda. Bütün çabalarımıza, yatırımlarımıza, azmimize rağmen halen o noktaya gelemedik. Halbuki Güney Kore'de bir savaş yaşanmıştı ve aynı şekilde yeniden hayata başlanmıştı. Bizden 25-30 yıl sonra yeniden hayata başlayan ülkeler, almış başını yürümüş, Türkiye yıllarca yerinde saymış. Bunun muhasebesini yapmak zorundayız. Hiç kimseyi suçlamak adına değil, neden yapılamadığını, bugün yapılabiliyorsa nasıl yapıldığını mutlaka anlamamız gerekiyor." Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu, daha sonra Bilecik Valisi Tahir Büyükakın, Belediye Başkanı Nihat Can, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz ile kapalı pazar alanını gezdi. 

  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı