HABER AKIŞI

Çomaklı’dan ANADOKS’a destek

 Tarih: 25-01-2020 04:00:00

Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından, ülkemizin ilk buz tırmanış duvarı Palandöken IcePark’ta gerçekleştirilen Buz Tırmanış Türkiye Şampiyonası’nda 5 madalya ile büyük bir başarı elde eden Anadolu Üniversitesi Doğa Sporları Kulübü (ANADOSK) üyeleri, Rektör Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’yı makamında ziyaret etti.

Kaya tırmanışı ve dağcılığın birleşimi olarak ortaya çıkan buz tırmanışı sporunda farklı kategorilerde toplam 5 madalya kazanan ANADOSK üyeleri, Türkiye çapında bir başarıya imza attı. Şampiyona sonrası Eskişehir’e dönen üyeler, desteklerinden dolayı teşekkürlerini dile getirmek için Rektör Çomaklı’yı ziyaret etti. Ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada uzun süredir ANADOSK üyesi olarak sporculuk yaptığını dile getiren Kenan Temeltaşı, verdiği desteklerden dolayı Rektör Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’ya teşekkürlerini dile getirdi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
15 yıl sonra YENİDEN! 15 yıl sonra YENİDEN! Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Kızılinler-Eşenkara Kür Merkezi Projesi ..
  SİYASET HABERLERİ
CHP’de Taşel kazandı CHP’de Taşel kazandı CHP Eskişehir 37. Genel Kurulu’nda 4 aday yarışırken çarşaf liste yapılan seçimd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı