HABER AKIŞI

Çok güzel hareketler

 Tarih: 11-04-2017 11:39:17

CHP Parti Meclisi Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Gaye Usluer, Eskişehir’deki Evet ve Hayır çadırlarını ziyaret etti. AK Parti  MKYK üseyis Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay’da ‘Hayır’ çadırını ziyaret ederek burada bulunanlar ile bir süre sohbet edip çalan İzmir Marşı’na eşlik etti. Önce Evet çadırını ziyaret eden Usluer, çadırdakilere Eskişehir'in bu süreci birçok ilden daha huzurlu geçirdiğini, bu anlamda da şehrimizin tüm Türkiye'ye örnek olduğunu belirtti. Usluer Hayır'ın çok önde olduğu bir şehirde çalışma yapmalarına rağmen herhangi bir sorunla karşılaşmamış olmalarının çok önemli olduğunu, demokrasinin tam da böyle bir şey olduğunu ifade etti. Ardından Hayır çadırını ziyaret eden Usluer, Hayır’ı vatandaşın mütevazı bir kapmaya yapmaya çabaladığını ve bunun milyonlar harcanarak yapılan çalışmalardan çok daha değerli ve faydalı olduğunu belirtti. Eskişehir Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Prof. Dr. Emine Nur Günay, Odunpazarı’nda kurulan bir hayır standını ziyaret etti.  Hayır standından bir bayrak alarak çalan İzmir Marşı’na eşlik eden Günay, ‘’Evet ve hayır bir seçenektir. Ben şahsen evet kararımı neden aldığımı anlatıyor, mevcut sistemin hantallığının Türkiye’ye maliyetinin çok olduğunu, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin gerekli olduğuna inandığımı söylüyorum.. Ama bunun yanında hayır diyeceğini açıklayan vatandaşlarımıza da saygımız var’’ dedi. HM

  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı