istanbul escort
HABER AKIŞI

Çocuklar eğlendi

 Tarih: 06-02-2018 04:00:00

Geleceğin mimarları olan çocuklar, Bilecik Belediyesi tarafından 15 yarıyıl tatilinin son gününde de gönüllerince eğlendi. Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın çocuklara yarıyıl tatili hediyesi olarak sunduğu onlarca ücretsiz sinema filmi ile buluşan çocuklar, tatilin son gününde de ''Sahne Senin'' adlı eğlence ile keyifli anlar yaşadı. Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte bu kez çocuklar sahne aldı. Çocuklar bir yandan sahnede eğlenirken, diğer yandan boyama kalemleri ile resim yaptı. Usta Tiyatro Oyuncuları Tülay Doğan ve Ercüment Doğan'ın eşliğinde gönüllerince eğlenen çocuklar ayrıca çeşitli danslar ile keyifli anlar yaşarken, diğer yandan mankenlik ve heykel olma yarışması ile renkli anlar yaşadılar. Usta Oyuncu Ercüment Doğan, Şubat ayı boyunca çocukların daha birbirinden güzel oyunlar ve aktiviteler ile buluşacağını belirterek, katkılarından dolayı Belediye Başkanı Selim Yağcı'ya teşekkür etti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BÖLGE HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı