HABER AKIŞI

Çocuklar bu şenliği çok sevdi!

 Tarih: 02-12-2019 04:00:00

Çocukların hayallerini süsleyen ve her gün yerli yabancı binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Masal Şatosu, düzenlediği etkinliklerle de çocukların yüzünü güldürüyor. Son olarak renkli bir etkinliğe daha imza atan Masal Şatosu, düzenlenen ‘Düşündüren Masallar Şenliği’ ile çocuklara masallarla ve çeşitli etkinliklerle dolu unutamayacakları bir gün yaşattı.  Kent turizmine sunduğu katkının yanı sıra eğitici faaliyetlere de büyük önem veren Masal Şatosu, Düşündüren Masallar Şenliği’nde yüzlerce çocuğa keyifli bir hafta sonu yaşattı. Düşündüren oyunlardan, felsefi sorulara, renkli sanat çalışmalarından, eğlenceli drama ve kukla atölyelerine kadar birbirinden eğlenceli etkinliklerin düzenleneceği Masal Şatosu’nda 20’ye yakın masal anlatıcısı çocuklarla buluştu. Nilay Yılmaz öncülüğünde Aslı Şişman, Bahar Gürey, Bilge Buhan Musa, Birnur Fidan, Buket Canlı, Burcu Ceylan, Çiğdem Gündeş, Ebru Ak, Ece Nur Ateş, Emre Ünlenen, Mehlika Yazgıç, Mehmet Aytaç, Sevde Koyuncu, Sevim Demir Aytaç, Sinem Ekinci, Yasemin Çobanoğlu ve Yıldız Yaman çocuklara anlattıkları masallar ile keyifli bir gün yaşattılar. Şenlikte Grup Tiktak masal anlatımı ve canlandırma ile çocuklarla buluşurken, ebeveynlere yönelik ‘Çocuklara Masal Okunmalı mı?’ paneli gerçekleştirildi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
BEBEĞİ GÖREN HASTANEYE BEBEĞİ GÖREN HASTANEYE Yeni doğan bebekleri için geleneksel Afgan pilavı hazırlayan Afganistan uyruklu ..
TOKİ’DE İLK KURA ÇEKİLDİ TOKİ’DE İLK KURA ÇEKİLDİ TOKİ 100 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında Çifteler ilçesinde yapımı başlayaca..
107 gün sonra 107 gün sonra Camilerin içinde namaz kılmaya verilen aranın sona ermesiyle, Eskişehir’in tarih..
Çocuk dostu muhtar Çocuk dostu muhtar İstiklal Mahallesi Muhtarı Hüseyin Alparslan, bir hayırsever tarafından kendiler..
HABER ARŞİVİ
Yukarı