istanbul escort
HABER AKIŞI

Çifteler’de hızlı başladı

 Tarih: 09-01-2019 04:00:00

31 Mart Yerel seçimlerinde 11 ilçede belediye başkan adayını açıklayan CHP, zaman kaybetmeden saha çalışmalarına başladı. 31 Mart seçim sonuçları sonrası sosyal demokrat belediyeciliği kırsal ilçelere de taşımayı hedefleyen CHP, planlanan çalışmalar doğrultusunda ilk olarak Çifteler’de saha çalışmalarına başladı.İl Yönetiminden oluşan bir heyet ile Çifteler’e çıkarma yapan CHP’liler Çifteler Belediye Başkan adayı Zehra Konakçı ile kahve ve esnaf ziyareti gerçekleştirdi. İlçede herkes tarafından tanınan Konakçı, ilçenin sorunlarını çok iyi bildiğini ve mevcut sorunların çözümü noktasında gerçekleştireceği projeleri vatandaşlara anlatma fırsatı buldu. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA 104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA Eskişehir'de, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104'üncü yıl d..
Türkiye’ye örnek olduk Türkiye’ye örnek olduk Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Sazova Mahallesi sakinleri ile bir ara..
Başkanlar gençlerle buluştu Başkanlar gençlerle buluştu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kaz..
HABER ARŞİVİ
Yukarı