HABER AKIŞI

CHP’YE KADIN EĞİTİMCİ

 Tarih: 29-12-2020 03:06:26

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir teşkilatına yeni bir atama yapıldı. Konu ile ilgili bir açıklamada bulunan il Başkanı Recep Taşel “Parti okulu parti içi eğitim biriminin aldığı kara doğrultusunda eğitim koordinatörlüğü görevine Emine Kırmızıgül arkadaşımız getirildi. Kırmızıgül’e yeni görevinde başarılar diliyoruz” dedi.Pandemi sürecinde parti teşkilatındaki eğitim faaliyetlerine de ara verildiğine dikkat çeken Recep Taşel,üye kayıtlarının da  il ve ilçe teşkilatlarında devam ettiğini de sözlerine ekledi.Kırmızıgül,Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Eğitim Koordinatörlüğü  görevine başladı.

  GÜNDEM HABERLERİ
SALGINDA DÖNÜM NOKTASI SALGINDA DÖNÜM NOKTASI Sağlık çalışanlarının aşılanması başladı. İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge “Aşı çalış..
Tünelin ucundaki ışık covid-19 aşısı Tünelin ucundaki ışık covid-19 aşısı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları v..
GENEL MÜDÜRDEN YERİNDE İNCELEME GENEL MÜDÜRDEN YERİNDE İNCELEME Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Keleşer, Esk..
HABER ARŞİVİ
Yukarı