istanbul escort
HABER AKIŞI

CHP’liler İstanbul’da

 Tarih: 27-05-2019 04:00:00

CHP'nin seçimlerin yenilenmesi kararanın ardından başlattığı İstanbul seferberliği sürüyor. CHP’li Eskişehir ekibi çalışmalara katılmaya başladı. Milletvekilleri ve belediye başkanları İstanbul'un mahallelerinde 23 Haziran İstanbul seçimlerini anlatıyor. Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı ile birlikte Kartal esnafını ziyaret eden CHP Milletvekili Utku Çakırözer, "Bu artık bir vicdan seçimi. Hakkı alınmış bir belediye başkanının hakkının iadesi seçimi bu. Hepimizin farklılıkları var. Ama burada da bir haksızlık var. Bu seçim artık bir vicdan seçimi. Hakkı alınmış bir belediye başkanının hakkının iadesi seçimi bu. Bu sorunu hep birlikte aşacağız. Tüm İstanbul'un vicdan muhasebesi yapmasını istiyoruz" dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Antik kente sıfır mahalle Antik kente sıfır mahalle Sivrihisar ilçesinde bulunan ve Kibele için kurulan antik kent Pessinus'un yanı ..
Eskişehir için varız Eskişehir için varız AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Eskişehir ile ilgili gerek Hükümet gerekse B..
Refah değil sefalet Refah değil sefalet Kamu Sen İl Temsilcisi Haydar Urfalı, memura verilen zam teklifinin refah değil ..
Kararın arkasındayız Kararın arkasındayız MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak, Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir Bele..
  SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ 18 YAŞINDA AK PARTİ 18 YAŞINDA AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıldönümü dolay..
HABER ARŞİVİ
Yukarı