istanbul escort
HABER AKIŞI

CHP’den büyük tepki

 Tarih: 09-02-2018 04:00:00

 CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel eski adıyla Şehr-i Derya Parkı yeni adıyla Kanlıpınar Göleti’ni ve Orman Fidanlığı’nı gezdi. Sallerel yerinde yaptığı inceleme sonrası Odunpazarı Belediye’sinden Devlet Su İşleri’ne devredilen Şehr-i Derya Parkı’nın geçmişte her mevsim dolup taşarken şu an da demir zincirlerle kapılarının halka kapalı olduğunu söyledi. Sallarel, “Odunpazarı Belediyesi'nin elindeyken dolup taştığı ve halkın kış aylarında bile piknik yaptığı eski adı Şehr-i Derya şimdi ki adıyla Kanlıpınar Göleti'nin kapıları neden halka kapalı? Buraya bakan getirip tekrar sözde açılış yapanlara soruyorum; park neden bomboş,  halka neden kapalı, neden halkın piknik yapma hakkını elinden alıyorsunuz? Sözde Kanlıpınar Göleti’ni biz daha iyi işletiriz diyenler kapılarına zincir vurup, halkın girmesini engelleyenler acaba yapamayacaklarını anlayınca burayı da başka işlerde olduğu gibi yandaşlarına mı peşkeş çekmek istiyorlar?” dedi. Sallarel mahkeme kararı ile ihaleyi kazanmış olmasına rağmen Odunpazarı Belediyesi’ne verilmediğini iddia ettiği Orman Fidanlığı ile ilgili ise şunları söyledi: “Bir zamanlar çocukluğumuzun geçtiği, ailelerin piknik yaptığı Orman Fidanlığı'nın içler acısı hali. Kesilen ağaçlar, kırık çardaklar, suyu kesilmiş yıkılmış çeşmeler, harabeye dönmüş tuvaletler, camları ve çatısı kırılmış büfeler, her yerin çöplerle dolu olması ve oturma gruplarının atış poligonu gibi kullanılması ve daha bir sürü şey. Ne diyeyim ihaleyi iptal edenlere ve engellemeye çalışanlara yazıklar olsun.” HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı