HABER AKIŞI

CHP’de delege seçimi heyecanı

 Tarih: 18-11-2019 04:00:00

Cumhuriyet Halk Partisi ilçe ve mahallelerinde delege seçimleri başladı. CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer hafta sonu gerçekleşen seçimlerde Odunpazarı ve Tepebaşı ilçelerini ziyaret ederek, seçimlerin hayırlı olmasını diledi.

Ziyaretlerinde parti üyelerine emekleri için teşekkür eden Çakırözer, “Türkiye’de demokrasinin nasıl işlediğini mahallelerimizden gösteriyoruz. Partimizi genel iktidara taşımak için oluşacak yönetimlerimiz şimdiden tebrik ediyorum” dedi. CHP Milletvekili Utku Çakırözer Eskişehir’de Tepebaşı ve Odunpazarı ilçelerinde devam eden delege seçimlerinde, mahalleleri ziyaret ederek oy kullanan parti üyelerini ve delegeleri tebrik etti. Ziyaretlerinde sandık görevlilerine de kolaylıklar dileyen Çakırözer CHP’nin mahallelerden başlayarak iktidara yürüdüğünün altını çizdi. Çakırözer, “Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği Cumhuriyet Halk Partimizin İktidara yürüyüş kurultayının sandık delege seçimleri başladı. Bizler hem Eskişehirimizde hem de Türkiye’nin dört bir şehrinde demokrasinin nasıl işlediğini mahallelerimizden gösteriyoruz.  Delege seçimleri ülkemize ve partimize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.Çakırözer ziyaretlerinde 31 Mart ve 23 Haziran seçimlerinde büyük bir başarı elde ettiklerini hatırlatarak, “Siz parti emekçilerimizin yürüttüğü büyük özverili çalışmalarla hem 31 Mart hem de, 23 Haziran seçimlerinde büyük başarı elde ettik. İnanıyorum ki bu başarı rüzgarı devam edecek ve hep birlikte iktidara yürüyeceğiz” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
GELECEK PARTİSİ ÖRGÜTLENİYOR GELECEK PARTİSİ ÖRGÜTLENİYOR Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu liderliğinde kurulan Gelecek Partisi, Eskişe..
Çağdaş Oto Pazarı Çağdaş Oto Pazarı Odunpazarı Belediyesi ve Odunpazarı İnşaat Sağlık Turizm Tanıtım Hizmetleri Sana..
  SİYASET HABERLERİ
HABER ARŞİVİ
Yukarı