HABER AKIŞI

Çekin elinizi üzerimizden!

 Tarih: 20-05-2020 10:02:00  -   Güncelleme: 20-05-2020 13:41:28
Yine futbol simsarları ortaya çıkmaya başladı. Eskişehirspor’un genç yeteneklerine kancayı takan menajerler, büyük kulüpler genç oyuncuların kafasını karıştırıyor.

Her dönem olduğu gibi bu sezon daha bitmeden tamamlanmadan yine bazı simsarlar ortaya çıkmaya başladı.

Eskişehirspor’un genç yeteneklerinin kafasını karıştırırken ortaya atılan iddialar bu kadarına pes dedirtiyor. Ligler tescil edilmeden, devam kararının verildiği şu günlerde bir çok oyuncumuza yönelik tekliflerin yapıldığı duyumları isyan noktasına getiriyor.

Siyah kırmızılı takımımızın Milli takımlarına çağrılan futbolcularımızdan başta Metehan Altunbaş, Buğra Çağrılan gibi oyuncular olmak üzere geçen sezon sürekli gündemde olan Mehmet Özcan’a yine bir şekilde tekliflerin yapıldığı yönetimin mutlaka genç oyunculara sahip çıkması gerektiği ifade ediliyor.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Yağmur durduramadı Yağmur durduramadı Sokağa çıkma kısıtlamasının 0-14 yaş gurubu için kalkmasıyla birlikte dışarı çık..
TOPLANTILAR İNTERNETTEN TOPLANTILAR İNTERNETTEN Büyükşehir Belediyesi, bu süreçte üst düzey toplantıları da internet ortamına ta..
Yağmur sevinç yarattı Yağmur sevinç yarattı Türkiye'nin önemli tarım merkezlerinden olan Eskişehir'de uzun süredir yağmura h..
Gün Sazak unutulmadı Gün Sazak unutulmadı Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık, 1980'de evinin önünde çapraz ateşe tutula..
HABER ARŞİVİ
Yukarı