istanbul escort
HABER AKIŞI

CAZ GECESİ

 Tarih: 19-01-2018 04:00:00

Eskişehirliler BIZZ BAND konseriyle Caz’a doydular.  İşadamlarından oluşan CazBand Grubu Sempre’de dinleyenleri mest eden mini bir konser verdi. Aslen Eskişehirli olan Dr. Aytek Şermet’in İstanbul’da işadamı arkadaşlarıyla kurduğu BIZZ BAND – vazgeçilmez CazBand Grubu, 13 Ocak akşamı Eskişehir’in seçkin Akdeniz Restoranı’nda Eskişehirli dostlarına caz müziği ziyafeti sundu. Sempre’nin yenilenen mekanında yenilenen menüsüyle, kaliteli caz müziğiyle buluşan konuklar eğlenceli ve lezzetli bir akşam geçirdiler ve en kısa zamanda tekrarını temenni ettiler. Eskişehirli Dr. Aytek Şermet’in işadamlarından oluşan BIZZ BAND’ın vokalisti ise   kızı Ece Şermet idi. Vokalde  Ece Şermet, saksafonda Dr.Aytek Şermet, keyste Emre Tukur,  basta Firuz Soyuer, davulda  Selim Göksu Eskişehirlilere caz keyfi yaşattılar.

  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı