HABER AKIŞI

CAMİYE GELİP UNUTTULAR

 Tarih: 07-11-2019 04:00:00

Eskişehir’de  camilere namaz kılmaya gelen vatandaşlar gerek abdest alırken gerekse cami içinde  namaz kılarlarken yanı başlarına koydukları bazı eşyaları unutup gidiyor.

Kent merkezinin en büyük camilerinden olan Reşadiye Camii’nde de benzer unutulan eşyalar olduğunu belirten yetkililer, “İnsanlarımız unutkan olmaya başladı. Camiye namaz kılmaya gelenlerin unuttukları kıymetli eşyalarını vatandaşımız bulup bize getiriyor. Bizde vatandaşın görebileceği çıkış kapısının önünde bu kıymetli eşyaları koyuyoruz. Eşyasını kaybettiğini hatırlayan bazı vatandaşlarımız camiye gelip alıp gidiyorlar. Hatırlamayanların eşyaları ise çekmecemizde duruyor. Sonra gelip alanlar oluyor. Camide unutulan eşyaların arasında en çok kol saati, gözlük, cüzdanlar, kimlikler çipli şifreli otomobil anahtarları, otobüs kartları gibi eşyalar var” dedi. (Özdemir Uçak)

  GÜNDEM HABERLERİ
YENİ NORMAL HIZLI BAŞLADI YENİ NORMAL HIZLI BAŞLADI Eskişehir’de koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kapalı olan işletmeler..
Otogarda hareket var Otogarda hareket var Koronavirüs tedbirleri sonrasında normalleşme dönemine girilmesi ile birlikte aç..
Basına paket şart Basına paket şart CHP’nin gazeteci kökenli Milletvekili Utku Çakırözer’in hazırladığı Mayıs ayına ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı